Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pajzsmirigy...

Hogyan lehet pajzsmirigy alulműködéssel fogyni? Miért nem működnek ilyen esetben a diéták?

Figyelt kérdés
20kg van rajtam bármit teszek csak hízok.. Pedig nem divatdiétázok, nem is bírom a koplalást, normális, szénhidrátszegény, orvosi diétám van, de egyszerűen nem megy le egy deka sem... Az a baj, tudom kitartónak kellene lenni, de ha nem látom az eredményt akkor olyan nehéz hinni. Amióta gyógyszert is kapok, ráadásul az étvágyam is javult:(( van akinek sikerült esetleg?
2013. jan. 5. 14:59
1 2
 1/18 viktor123456 válasza:

mert jobban dolgozik a szervezet...

alulműködés = kövérség

a diéta mellett sportolsz is?

2013. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen próbálok, ha nem is minden napi heti 3-4 szer itthon dvdre tornázom, vagy futok. A bőrömön érzem hogy feszesebb, kicsit alakultam is, de a súlyom akkor is katasztrófa. ..
2013. jan. 10. 21:20
 3/18 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet.Pont a héten fogok menni az endokrinológusomhoz.Kíváncsi vagyok javult e valamit az értékem.(még csak 3 hónapja szedek gyógyszert)

Eddig semmit nem tudtam fogyni,borzalmas(évek óta).Most egy hete megint diétázom plusz mozgás...hát nem tudom.Nekem 3 hónapja azt mondta a doki,ha beállítják a gyógyszerrel az értékem,akkor le fogok tudni fogyni :) T kérdezted erről?

2013. jan. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem is 3 hónapja derült ki, de nem is olyan vészes a tsh-m 5,4 at4 ést3 normál szinten volt. Én csak háziorvosnál voltam eddig, erre az értékre csak azért kaptam gyógyszert, mert sok tipikus tünetek volt a hízás mellett. Van ami javult, pl kevésbé vagyok fáradt, és fázós, de mióta szedem a gyógyszert sokkal nagyobb az étvágyam, néha kifejezetten zabálni tudnék, így elég nehéz a fogyókúra... Csak olyan rossz , hogy mindenki azt gondolja egy lusta zabagép lehetek, pedig lehetek, pedig egyáltalán nincs így:((
2013. jan. 14. 20:08
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem másfél éve derült ki,az alatt 17 kilót híztam.De csak 3 hónapja kezelnek.Nekem tsh 7,5 körül volt utoljára.

Én nem érzek változást a gyógyszer szedése óta.Én is megkaptam már,hogy könnyű fogyni : diéta meg sport.Hát köszönöm szépen,nekem ez nem használ.Szörnyű!Látom az utcán,hogy néznek rám az emberek...De nagyon bízom a javulásban,halottam már olyanról akinek sikerült lefogynia :) Nekünk is fog,csak nehezebben!

Erőt egészséget kívánok neked,kitartást a fogyihoz :)

2013. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm viszont:)
2013. jan. 15. 22:29
 7/18 anonim válasza:
Sziasztok! én 19 éves vagyok és 1 hónapja pajzsmirigy alul működést diagnosztizáltak nálam! június óta folyamatosan hízok, 53 kg voltam akkor és most sajnos már 74 vagyok.... nagyon el vagyok keseredve, mert diétázom és napi 1-1,5 órát intenzíven sportolok! Szedek gyógyszert is amit az endokrinológus írt fel! 3 hónapja PCo-t is diagnosztizáltak! Nem tudom, hogy mit csináljak, hogy végre elkezdődjön a fogyás??!! Segítsetek kérlek!!
2013. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Engem az endokrinológus elküldött dietetikushoz,mert nem indult be a fogyás egyáltalán...4 hónapja szedek gyógyszert!Ha mondd majd nekem vmi hasznosat akkor szívesen leírom neked privát üzibe.
2013. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Az nagyon jó lenne, köszönöm szépen! :)
2013. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem a dietetikus adott egy étrendet,állítása szerint ezzel le fogok tudni fogyni.Kb 1200-1400 kcal lehet fogyasztani.

Napi ötszöri étkezés.Egy napi példa :

r:kefír,rozskenyét,párizsi,retek

t:kiwi,egy abonett

e:csirkecomb,gombával töltve,burgonya,vöröskáposzta

u:narancs,1 abonett

v:tej,korpás zsemle,párizsi,alma.

Az adagok az számomra kb egy falat :D Elég kevés...

2013. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!