Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 3hete diétázok, de nem tudom...

3hete diétázok, de nem tudom hogy jól csinálom e?

Figyelt kérdés
1,5éve edzek eddig csak 'tömegeltem' azaz megettem mindent. Most viszont szálkásitani akarok, és ennek érdekében elkezdtem egy magam által készitet diétát, csak az a gond hogy mindig erőtlennek érzem magam és fáradtnak.184cm/79kg zsírmentesttömeg:65kg.1950Kcal-t viszek be ebből 195g fehérje,167g CH,53g zsír, ezeket 730g csirkemell 220g rizsből és 4-5evőkanál lenmagolajból viszem be. +szedek 5×1g c vitamint és 3×1g omega3at. Figyelek a napi min 8orás alvasra. és nem élek stresszben sem. Mégis mit csinálok rosszul, ha állandoan levertnek és gyengének érzem magam? 3hete csinálom ezt, napi 4-5részletben eszem meg a leirtakat , 1 nap min 3x1,5literes vizet megiszok. 7naponta csinalok ch visszatöltést ilyenkor duplajara emelem a ch-t. zsirt meg feherjet csokkentem.

2013. okt. 4. 18:44
 1/4 A kérdező kommentje:
és heti 4×1órát edzek konditeremben.
2013. okt. 4. 18:54
 2/4 A kérdező kommentje:
zöldség salatát is rendszeresen fogyasztok (uborka, paradicsom, hagyma, retek, paprika).
2013. okt. 4. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon kevés, és unalmas is.

Nyugodtan ehetnél reggelire zabkását, vagy 2főtt tojást, paradicsomot egy szelet rozskenyeret.

Tízóraira gyümölcsöt ehetsz.

Ebédre jó a rizs csirke de mellé ehetnél bőven zöldségeket, és variálhatod is. Sovány sertéshús, főtt marha, pulyka, néha csirkemáj, és ott vannak a halak is.

Vacsorára túró.

2013. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Paleózz.
2013. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!