Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha egy hét alatt derékbőségből...

Ha egy hét alatt derékbőségből 2cm csipőbőségből pedig 1,5 cm ment le, szerintetek eredményes lesz a diétám ha folytatom?

Figyelt kérdés
Heti 3 súlyzós edzés, aerob edzés (sífutás/bicikli) ahányszor csak tudom a héten kb. 4-5 alkalom 30-50 perc. Minimálus szénhidrátbevitel, sok fehérje (csirkemell) naponta max 900 kalóra, de nem éhezem. Súlyomat nem tudom, mert úgy álltam neki, hogy addig csinálom amíg a tükörképem nem lesz számomra tökéletes. Magad vagyok, nem vagyok elhízva csak azt a pár kiló felesleget szeretném leadni. Szerintetek ezzel a rész eredménnyel lesz fejlődés és kb mennyi idő múlva?

2014. máj. 19. 19:33
 1/2 A kérdező kommentje:
*magas vagyok. Ja és 18/L :)
2014. máj. 19. 19:36
 2/2 nikaa11 ***** válasza:

Épp én is kicsit diétázom,de a 900 calória lehet h kicsit kevés mert ha ezt abba hagyod és többet eszel,hamar vissza fog menni a súly.

A torna jó.Az hogy ki mennyit fogy az változó.Van mikor 2-3 kg le megy 1 hét alatt,másik héten semmi, aztán megint meg indul.

Figyelj a viz bevitelre 2- 2,5 liter legyen naponta

ez is elősegiti a fogyást.

Én ezeket mind folyamatosan tapasztalom,de biztos lesz aki máshogy csinálja, nekem ez bevált.

2014. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!