Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nem fogyok. A súlyom áll....

Nem fogyok. A súlyom áll. Diétázom 3 hete nagyon szigorúan, se liszt, se cukor, se tej, csak zöldség, húsok, víz stb. , nagyon egészségesen. Nem fogyok, a súlyom nem ment max 1 kg. Miért? (66kg vagyok)

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? Egyszer majd elkezdenek olvadni a kilók de mikor? Mindent betartok, még gyümölcsöt sem eszem a fruktóz tartalma miatt csak egy minimális adagot, Mozgok, tornázok, de a súlyom áll! Kb,1 kilo ment le. Miért?

2016. máj. 28. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egészséges ütemű fogyás eleve nem gyors, nagy túlsúlynál max. 1kg hetente. Három hét után nem kell nagy dolgokat várni.
2016. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel. Nekem most állt egy hónapig, nemhogy 1 kiló nem ment le hanem egy deka sem! És most két napja megindult.... Nem lehet kiszámítani hogy mikor, tarts ki és be fog majd indulni.
2016. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát. Mivel 66 kg-val nem hiszem,hogy sok felesleged lenne, ezèrt nehezebb is fogyni. 2lehetősèg van: kevesebb kcal bevitel vagy ugyanannyi amit most eszel+több sport. Sportolsz valamit?

Vagy csinálhatsz egy napot ,amikor kicsit többet eszel,van akiknèl ezután beindul a fogyás.

2016. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg fogysz, csak a merleg nem mutatja, mivel a zsir csokken, viszont az izom no!
2016. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mennyi kalóriát eszel? Valaki itt írta, h a zsír csökken az izom nő, ezért nem váltzik a súlyod, na ez egy nagy fasság. Nehéz súlyzós edzés mellett,férfiként kalóriapluszba jöhet fel 1 kiló izom az első pár hónapba havonta.
2016. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én 2,5 hónapja kezdtem el a rendszeres mozgást és étkezési szokás változtatást - 1 kg-t sem fogytam (68 kg). De a ruhaméretem egyet (a fenekemen kettőt) csökkent. Egyik ismerősöm javasolta heti egy lénap tartását, hogy a kilók is meginduljanak lefelé, most kipróbálom.
2016. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kevés idő telt még el, majd beindul

nincs rajtad sok felesleg, így nem olyan gyors és látványos a változás

3 hét alatt az 1 kg teljesen normális

2016. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és bíztató illetve a gyors válaszokat! kicsit megnyugodtam!:) kalóriát nem számolok, hanem csak szénhidrátot. Pl, napi 60 gramm szenhidrat fölé nem megyek, illetve próbálok nem menni. Első három napban megcsináltam a "nagy cukortakarító" fogyást, azt a bőrömmel csodát tett. Kitakaritottam magamból minden cukrot. Se cukor, se édesség,se gyümölcs, se semmi amiben cukor vagy fruktóz van, csak kávé üresen, víz, sovány felvágott, saláta, zöldség volt 3 napig. A súyommal nem de a bőrömmel az egesz testemen, arcomon csodát tett. Ezután kezdtem el a diétát, sok citromos víz, olajos magvak, sovány husok, sok zöldség, kis gyümölcs, rengeteg folyadék, és magtejek.
2016. máj. 28. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szigorú, nekem ez alap (hogy néha kilengek, az más lapra tartozik, de az sosem esik jól annyira, mint a rendes életmódom, csak a rebellis énem éli ki magát), de akárhány hónapig stagnálok vele :D Mennyit eszel? Jelentős kalóriadeficit nélkül nem fog menni a tempós fogyás.

3 hetente 1 kiló nem is olyan rossz, de ha keveset eszel, akkor megértem, ha nem tetszik.


S mennyihez vagy 66 kiló, az se mindegy.


60 gramm ch elég kevés, a ketogén diétáról hallottál már? Megvannak az előnyei, de nem árt némi tudás az elején s ez még keveseknél megfelelő szénhidrátbevitel hozzá.

Nem tudom, mi történik akkor, amikor az ember túl kevés szénhidrátot eszik, hogy azzal működjön, de túl sokat, hogy ketonokkal... Persze működhet, nekem sosem volt bajom ezzel a sávval, sokkal jobban esett, mint a sok ch.

Nekem tetszik, amiket eszel, csak kérdés, mennyit. De olyan is van, hogy egy ideig stagnál az ember, akár az elején, akár közben...

2016. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az alacsony ch-s diéta és a ketogén diéta hátrányai vannak csak, előnyei nem, kedves utolsó. Túl kevés a ch ahhoz, h az embernek energiája legyen, és óvja az izmait, de túl sok ahhoz, h ketózisba essen. Magyarul semmitérő. Ezért találták ki az átlagembernek népszerű azthiszem 150 vagy 160 grammos CH diétát. Mondjuk én 70-80 gr mellett is ketózisba maradok, a titok annyi, hogy sport előtt eszem főleg, és hogy napi 2 óra sportom van.
2016. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!