Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 3 hónapon át futok rendszer...

Ha 3 hónapon át futok rendszeresen nem eszek és nem iszok cukrosat és odafigyelek az étrendre le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

reggelire csak

vajas kenyeret szalámival ebédre csirkemellet rizsel és vacsorára rántottát és persze sok gyómülcsöt és zöldséget eszek akkor meglátszik a változás 3 hónap alatt

heti 3x futok 3x gyurok csak 2-3kg-ot akarok leadni,főleg a hasam környékén van a felesleg.


(tudom hogy a rizsbe sok a szénhidrát, de ne akarok drasztikus fogyást és izmot veszíteni)


És az igaz ha futás előtt körbetekerem a hasam folpackal akkor jobban ég azon a területen a zsír vagy csak tévhit?



2013. jún. 2. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a vajas kenyeret hagyd el. Inkább reggelire edd a rántottát zöldséggel. Ebédre mehet a csirke vagy hal és ha ragaszkodsz a rizshez akkor az. (de keveset belőle ember!)

Inkább zöldséggel pótold. vacsira egyél kevesebbet, lehet az ebédről megmaradt hús és köret. De a legjobb a sima gyümölcs könnyű zöldség egy kis hallal, esetleg egy is túró.

A futás lassú, zihálás mentes legyen. mert csak akkor égetsz zsírt. A folpack cucc hülyeség. Nem képes akkora hőt biztosítani. Én is próbáltam, nem hat, elmozdul, zörög csúszkál, na és amikor azt az izzadt szart letekered...

2013. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem tudsz lefogyni
2013. jún. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
#1-sel értek egyet. Hozzáteszem, ne csak 3 hónapig ne egyél-igyál szemetet, hanem utána sem. A kenyér és rizs szerintem is elhagyható (én elhagytam), ha nagyon intenyíven edzel és fáradságot érzel, akkor valamennyi rizs (gyors szénhidrát) visszatehető, a kenyér nem.
2013. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!