Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nem fogyok. A súlyom áll....

Nem fogyok. A súlyom áll. Diétázom 3 hete nagyon szigorúan, se liszt, se cukor, se tej, csak zöldség, húsok, víz stb. , nagyon egészségesen. Nem fogyok, a súlyom nem ment max 1 kg. Miért? (66kg vagyok)

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? Egyszer majd elkezdenek olvadni a kilók de mikor? Mindent betartok, még gyümölcsöt sem eszem a fruktóz tartalma miatt csak egy minimális adagot, Mozgok, tornázok, de a súlyom áll! Kb,1 kilo ment le. Miért?

2016. máj. 28. 19:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
172cm vagyok es 66 kilo. voltam 56 kilo is jó pár éve es nagyon tetszettem magamnak az az alomsuly:( de hát így,hogy meg se mozdul egyelore.
2016. máj. 30. 21:45
 12/14 anonim ***** válasza:

Kitartás, én kövérebb vagyok és nagy igyekezettel se jutok sehova. A végén tényleg átmegyek tömegelésbe, de utálom feladni. Mozogni kéne többet, neked is ezt ajánlom, ha meg tudod oldani. A test elszórakozhat a bevitt energia takarékos használatával, de ha sokat mozogsz, akkor nem tud nem elhasználni egy csomót... Sokunknak az utolsó kilók sajna sokkal nehezebben mennek le. De még nem tudom, mennyit eszel, van-e deficited s mekkora...


#10: Márpedig más opcióm jelenleg nincs. Akármit csinál a szervezetem, nagyon rossz nem lehet, hosszan éltem ketózis nélkül kevés szénhidráttal és láthatóan (s a számokból következtetve) főleg zsírból fogytam. Nem értem, de a testem biztos tudja, mit csinál s szólt volna, ha baja lett volna valamivel. A ketó persze jobb, de eperszezon van és a zöldségvágyam is magasabb, mint télen. Nincs mit tenni. Edzés előtt nem ehetek, az nekem nagyon rossz, éhgyomorra szeretek edzeni :)

2016. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tarts ki,rajtam 1 hónap után látszott először valami,és a mérlegen is. Addig meg se moccant ,azota viszont szépen mennek lefelé a kilók . Ha évek óta ennyi vagy,egyébként is szereti tartogatni a szervezet a jól beállt súlyt.. Még annyi,hogy az olajos magokkal érdemes vigyázni,én egy időben eléggé túlzásba vittem ,nem is fogytam,meg a bőröm is rondán kipattogott (száraz egyébként,pattanásokra nem hajlamos) .
2016. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ez azon is függ, hogy milyen géneket örököltél. Szóval ha olyanokat, hogy nehezen fogynak/ ducibbak, akkor te is később fogsz lefogyni.

De ne add föl! A lefogyásod akár 2-3 évbe is belekerülhet. De ha türelmesen vársz, és megdolgozol az alakodért, akkor biztosan olyan leszel, amilyen szeretnél lenni. ;)

2016. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!