Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így lehet fogyni?

Szerintetek így lehet fogyni?

Figyelt kérdés
A fehér kenyeret és a tésztát teljes kiőrlésűre cseréltem, sok zöldséget eszem, és a cukrot is hanyagolom. A tejet elhagytam, mert nem bírja a gyomrom, viszont sajtot, kefírt eszem. Egy hete eszem így, de sokkal jobb a közérzetem. Szerintetek ettől fogyni is lehet?

2013. aug. 5. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen ettől valamennyit talán lehet,attól függ hogy milyen mennyiségben.Ha többnyire zöldséget eszel azzal jobban fogysz minthogy lecseréled a lisztet.

Igazi látványos eredményt akkor érsz el ha az összes tésztát elfelejted és helyette húst és zöldséget eszel.

Én ezt csináltam 1 hónap alatt látványosan adtam le magamból,de az a helyzet hogy ilyen cukormentes teljes kiörlésű étrenddel ez nekem vissza is jöttek a kilók amiket leadtam,hiába táplálkoztam normálisan.

Ha a lisztes dolgokat lecseréled akkor ajánlok egy jó kis oldalt

[link] itt nagyon sok finomság van fent,de ezeket is csak mértékkel lehet enni ha fogyni szeretnél és természetesen mellé mozogni.

2013. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az a baj csak, hogy nem szeretem a húst sajnos.

Nem eszem sokat, sőt, este 6-7 után már semmit.

2013. aug. 5. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Én teljesen elhagytam a glutént, a cukrot, tejtermékeket némi sajt kivételével... Ez nálam semmire nem volt elég, pedig többet is mozogtam és valamivel kevesebbet is ettem. De nem vagyunk egyformák, mások ennyitől már lazán fogytak volna.

Alapvetően jó az irány, de ki tudja, a kihagyottak miatt hogyan kompenzálsz az étkezésedben? Én nem nagyon kompenzáltam, csak természetesen esett valamit a szénhidrátbevitelem és nőtt a zsír aránya (a fehérjét nem nagyon tudom növelni). De nem fogytam, amíg nem csökkent a szénhidrátbevitelem még tovább. Nagyon keveset nem tudok enni, de van, aki igen.

Emberfüggő, soktényezős dolgok ezek.

Ha jobb a közérzeted, az remek, az is mutatja, hogy valószínűleg jól csinálod ;)

2013. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

ez az este 6 után ez helytelen...És mi van azokkal akik 3 műszakban dolgoznak?

Amúgy semmi gond nincs ha éjszaka éhes vagy vagy egy kis nasira vágysz akkor egyél meg egy almát vagy reszeld meg és szórd meg fahéjjal. Szóval zöldséget gyümölcsöt akármikor akármennyit lehet enni!

Étkezéseknél is érdemes odafigyelni arra hogy rendszeres legyen és elosztott.Sokszor az a nagy baj hogy rendszertelenül eszünk.

2013. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. aug. 25. 03:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Mozogj mellette naponta. Kezdetnek elég 1 vagy félórás séta. Vagy futás. Bicikli, kardió, ugrókötél, stb. Sajtot ne nagyon egyél, grillen sütött csirkemellet inkább vagy halat. A zöldség nagyon jó. Ha estefelé(7-9 óra felé) nagyon megéhezel, akkor főtt tojás fehérjét edd meg. Sárgáját ne. 2-3-tól nagyon jól fogsz lakni. Én nem azt mondom, hogy ne egyél sajtot, csak ne vidd túlzásba. Remélem, hogy tudtam segíteni! 12/L
2014. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!