Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyjak le kb.15 kg-ot?

Hogyan fogyjak le kb.15 kg-ot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy kis motivációt illetve tippeket szeretnék kérni. 158 cm vagyok, 54 kilósan érzem jól magamat a bőrömben, na most 71,5 kg vagyok. 58 kilóval lettem terhes, szülés után kevesebb voltam, mint előtte (56 kg), de az itthonlét, a nulla mozgás és a jó kaják miatt felszalad ez a jó 15 kilócska. (Terhesség alatt a 160 g-os diétát tartottam, mert közel voltam a határértékhez a terheléses cukornál, amúgy IRrel és PCOS-sel lettem terhes inszemináció segítségével). Van futópadunk, de ekkora túlsúllyal nem bírok rajta futni, a sétálás meg halálra untat. Youtube-os fitnessz videókra szoktam néha ugrálni 1-1 hétig, aztán elmúlik a lelkesedés. A diéta lenne a kulcs, de azt is baromi nehéz elkezdeni, minél jobban hízom, annál lustábbnak érzem magam, pedig már úgy nézek ki, mint egy telesz...t zokni. A kisfiam amúgy már 15 hós, de ez a szép súly már 10 hós korában rajtam volt. Ha valaki járt már hasonló cipőben, mit javasoltok, milyen diétát, mozgást kezdjek el ekkora túlsúllyal, illetve ha van sikersztoritok, az is nagyon jó motivació lenne 😊 köszi

2018. ápr. 16. 12:08
1 2
 11/15 momoka 2002 válasza:
46%
2 dolgot probalj minimalizalni az etrendedben. A cukor es a feher liszt,vsgy potold vagy hagyd ki. Mivel terhesseg alatt betartottad a dietat mert tetje volt-a babad egeszsege. Elarulok valamit: a te egeszseged most a tet,hogy a gyerkocodnek egeszseges,fitt anyukaja lehessen. Ha ezt igy hagyod az IR-bol cukorbetegseg lesz es meg hagy ne soroljam mi minden.
2018. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 17. 12:53
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
szia! Na,sikerült már összeállítani egy tervet a válaszok alapján? :)
2018. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Teljes cukor és fehérliszt elvonás. Ennyi. Mindkettő helyettesíthető édesítővel és teljes liszttel. Minden más csak kacsa. Ha a bevitt kalória kevesebb, mint a napi elégetett, akkor fogyni fogsz. Nem kell nyavajogni, indokokat keresni, egyszerűen nem kell minden este a tévé előtt repedtre zabálni magadat. Én 107-ről indultam (férfi 180cm) és most vagyok 96-nál, erőltetés, futkorászás, fogyifilmek nélkül. Igaz nyomtattam magamnak egy képet, ahova összemontíroztam magam és egy kövér sertést egyenlőségjellel, és az motivál minden nap.
2018. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kerüld a szénhidrátot. Ez nem 0-át jelent. 1 héten 1 bűnözés belefér. 3 hónap alatt 15 kg ment le nekem. Curkot édesítőre cseréltem. Cukormenteseket iszok csak. És tudatosan vásárolj. Nem feltétlen drágade viszont finom kajákat lehet összehozni ami ideális a fogyáshoz
2018. aug. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!