Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Utálom a zöldségeket! Hogyan...

Utálom a zöldségeket! Hogyan egyen így meg?

Figyelt kérdés

A gyümölcs még úgy elmegy de azt is nehezen eszem meg.

Mostanában próbálok több zöldséget enni, de mintha egyre jobban utálnám, és hányingerem is lenne miközben eszem.

Reggelire kis felvágott és puff rizs mellé ettem paradicsomot, sárga koktél paradicsomot uborkát és kaliforniai paprikát de egyáltalán nem esett jól egyik se.. sőt ha vacsira tojás mellé akarnék most enni, tudom hogy hányingerem lenne.

Egyedül szendvicsbe amibe meg úgy elmegy de azt meg nem lehet mindig enni dietaba.

Ha csirkemell melle parolok, úgy se esik jól. Vagy ha salátát csinálok attól is hányingerem van..

Ez így nagyon nem jó, mégis mit csináljak?


2018. júl. 27. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Turmixokba bébispenót pl vagy cékla. Ki se érződik az ízén...
2018. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Minden egyes zöldséget, minden egyes elkészítési módon nem uálhatsz, mert más még az ízük is. Egyél olyat, ami ízlik.
2018. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz rántott cukkinit, lehet kapni kalóriacsökkentett panírokat, vagy a zsemlemorzsa helyettesíthető pl zabpehelyliszttel, durvára tört zabpehellyel. Sütőpapíron, épp csak picit megspriccelve olajjal sütőben vagy serpenyőben is süthető. Mindenképp javaslom, hogy szerezz be egy spriccelőflakont az olajhoz, jó szolgálatot tesz, vagy egy forrólevegős fritőzt, de az lényegesen drágább megoldás.
2018. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

több ezer féle zöldség van. nekem ne mond hogy utálod mindet. a krumpli is zöldség és azt godolom szereted pl.

vannak elég laktatók is . nem csak a paradicsom a paprika a zöldség

2018. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyébként a padlizsánkrémmel, zakuszkával stb. hogy állsz? Érzésem szerint, ha szereted a cukkinit, tököt sütve, az is bejönne neked. Főtt tojás, natúr csirkemell, hal mellé is jó, egy szimpla pirítóst is feldob, úgy ízesíted, ahogy akarod.
2018. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te nen utálod a zöldségeket! Én pl csak a burgonyát eszem meg és a kukoricát ha muszáj, 1 évben pedig kb 2x tv paprikából egy kicsit... na, rám mondható, hogy utálom őket! (Még a mc'donaldsban is kipucolok mindent a burgerekből, csak a hús és a sajt maradhat!!)
2018. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Megpróbálom úgy elkészíteni legközelebb a cukkinit.


A padlizsánkrémet se probaltam soha eddig, de egyszer azt is meg csinálom.

Jól néz ki a képeken

Sokminden van pedig amit tényleg utalok, meg enni meg eszem ezeket de nehezen.

Amit szeretek az nekem is a krumpli és a kukorica, borso.

Próbálom máshogy is elkészíteni ezeket a zöldségeket amiket pl nem szeretek de úgyse ízlik..

Paradicsom pl se fűszerezve se sütve sehogy. Max ha telibe nyomom mustárral ..

2018. júl. 28. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!