Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tudom még csak 1 hét telt el...

Tudom még csak 1 hét telt el de nem fogytam semmit, mikor várható változás életmódváltás után?

Figyelt kérdés

Eddig elég sok gyorskaját ettem, csokit se vetettem meg, vizet egyáltalán nem ittam csak jegesteát..

És hát 167 centimhez 58 kg lettem nagyon zavar..

1 hete semmi cukrot nem eszek, csak kevés szénhidrát, sok fehérje,csak olivaolaj,étolajat nem használok, mindent betartok, vizet iszok sokat.

De ma megmértem magam és 58,5..

Lassan menstruálok köze lehet ehhez?

Szeretnék újra 53-55 kg között mozogni maximum.

Mai étrendem pl, reggel tejes kávé, délben egy cukormentes müzliszelet és egy abonett zsírszegény sonkával, vacsorára meg kukoricalisztes hal zölségkörettel és egy marok teljes kiörlésű durum tésztával.

Ez csak egy példa.

Mikor várható étrendváltás után fogyás? 1 hét után 1 kg azért már kéne hogy lemenjen nem?


2019. júl. 8. 21:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt abba is hagyhatod szedni mert semmit nem ér, max a májadat cseszi szét. Egyébként igen a testzsírszázalékot a helyes táplálkozással lehet csökkenteni, meg ugye legfőképpen mint már írtam aerob edzéssel, ami addjg nem játszik amíg nem voltál a dokinál. Először biztos fogsz fogyni csak a kajálástól is, de a sport nagyban megkönnyíti, plusz felpörgeti az anyagcserédet. De az étkezésed még mindig nem jó ezt is leírtam már :). A 6 óra utáni evés idiótaság, annyi a lényeg, hogy lefekvés előtt két órával ne egyél már túl sokat. Én este pl egy kis túrókrémet vagy egy pár tojást szoktam enni, néha egy kis szénhidráttal stb. A makrókra is figyelj oda mert azok mét fontosabbak kb mint a kalóriák. Féherje legyen olyan 80g körül minimum naponta, hogy a maradék izmodat lehetőleg ne bontsa le a szervezeted, így is fog bontani, ezért is lenne fontos a súlyzós edzés, hogy a zsír vesztés mellé izmosodj egy kicsit. Kb ennyi, ha kérdésed van írj nyugodtan
2019. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked, tényleg segítesz :)

Ma már reggel megettem egy cukormentes müzliszeletet bár nem voltam nagyon éhes, meg ebédeltem is a tegnap esti halból, de az a baj ebédkor alig vagyok éhes.

Este meg éhenhalok, nem tudom miért vagyok így kódolva :(

2019. júl. 9. 14:32
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem a kilóiddal van baj... Meg lehet nézni egy izmos 60 kg-os csajt, meg egy löttyedt 60 kg-ost. Ég es föld. Attól, hogy 58 kg vagy, még érezheted rosszul magad a bőrödben. Neked nem fogyni kell koplalással, hanem izmosodni, formálódni.
2019. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Jó de voltam 53 kg is ehhez a magassághoz és nem voltam löttyedt..

Ezért kérdezem étrenddel mivel lehet segíteni a testzsírszázélékot levinni?

Most másfél hete diétázok, pl kilóba még nem mértem magam, de a hasam már kisebb szerintem és könnyebbnek érzem magam, ez bíztató csak félek hogy sokáig stagnálok.

Tényleg be kell időnként iktatni csalónapot hogy felpörögjön az anyagcsere?

2019. júl. 11. 14:54
 15/17 anonim ***** válasza:
#11 vagyok. Egyébként régen is ilyen rosszul ettél, mármint ilyen rossz felosztásban, vagy pedig most kezdődött? Mert normálisan mondjuk reggel elég éhesnek kéne lenned. Próbáld meg, hogy este kevesebbet eszel, csak valami könnyűt és reggel valami tartalmasabbat, akkor úgyis szüksége van a szervezetnek a tápanyagra. Lassú felszívódású ch meg fehérje legyen benne és kész is :)
2019. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen, mindig is rossz evő voltam, étterembe pl tipikus a lesajnáló nézés a pincértől hogy jaj nem ízlett?

Mikor elém raknak egy felnőtt adagot..De pici vagyok, hova is egyek sokat?

Csak eddig az volt a gond hogy rohadt egészségtelenül étkeztem.

Honnét tudom hogy egy adott termék lassú felszívódású?

És a csalónap tényleg kell vajon hogy beinduljon az anyagcsere?

2019. júl. 11. 15:20
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát csalónap semmiképp, max csaló kaja, de nem szükséges. Ezt azoknak találták ki akik nehezen tartják a diétát, hogy legyen amikor jól bezabálnak aztán elcseszik amit addig dolgoztak. Ergó nem kell a csalónap, ha jól csinálod nem is szabad belassulnia az anyagcserédnek, akkor már régen rossz. Ugye a mozgás is ezért fontos, az is felpörgeti. Lassú ch pl a teljes kiőrlésű cuccok, barnarizs, kuszkusz, bulgur gyökeres zöldségek, saláták, de függ attól is hogyan készíted el, pl a krumpli alapból gyors lenne ugye kevés benne a rost, sok a keményítő, de ha fehérjével vagy zsírral fogyasztod akkor azok lassítják a felszívódást, így a rakott krumplibol a ch lassabban szívódik fel mint a főtt krumpli. A lassú ch-k azért jobbak, mert hosszabban látják el a tested energiával, nem dobják meg olyan drasztikusan a vércukorszintet, ugye mivel lassabban szívódbak fel.
2019. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!