Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az életmódváltással...

Ezzel az életmódváltással elérhető fogyás?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, kicsit fogyni szeretnék comb-fenék tájékról, ezért sport és enyhébb diéta mellett döntöttem. Az érdekelne, hogy amit eltervezek, az valóban segítene a fogyásban? Tehát a tervem:


(Ezelőtt csak a tesiórákon és heti egy 1 órás röplabdaedzésen sportoltam, és a nagy hibám hogy azt ettem amit csak kívántam. Gyümölcsöket nem szerettem, de már kicsit mégis rászoktam néhány evésére. Csokit ki akarom valahogy iktatni.)


Hétfő:

sport: Tesióra, 1 óra röplabda

étel:

reggeli 1 tükörtojás

tízórai uzsonna eper, mandarin

ebéd: menza

vacsora 1 zsírszegény kefir


Kedd

sport: Tesióra

étel:

reggeli gabonapehely- (idővel zabra váltom)

tízórai uzsonna dió, sárgarépa

ebéd: menza

vacsora zöldtea


Szerda

sport: Nincs tesi, tehát kutyussal kimegyek 1 óra játék kb.

étel:

reggeli 1 tükörtojás

tízórai uzsonna eper, narancs

ebéd: menza

vacsora natúr joghurt+ dió vagy eper


Csütörtök

sport: Nincs tesi tehát 1 óra otthoni torna

étel:

reggeli gabonapehely-zab később

tízórai uzsonna diófélék

ebéd: menza

vacsora zöldtea


Péntek

sport: Tesióra

étel:

reggeli zöldtea

tízórai uzsonna sárgarépa, saláta

ebéd: menza

vacsora 1 tükörtojás


Hétvége

Mindkét nap kb. 1-1.5 óra sport

Anyukám főz, rendes étel, mellé gyümölcs-zöldségek

Ilyenkor lesz nehéz megállni a nassolást :(


És persze napi kb. 1.5, 2 liter csapvíz.



2017. febr. 27. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja kiszámolni neked.
2017. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
Aha! Kitartás!
2017. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Életmódot csak úgy érdemes váltani, ha rosszabbról váltasz jobbra. Ez, amit írtál, nem életmód, hanem brutális koplalás.

A várható eredmény pár napon belül: éhség, gyomorfájás, fejfájás, koncentrációzavar, gyengeség, esetleg ájulás, hosszabb távon menstruáció elmaradása, nőgyógyászhoz rohangálás, pár kg fogyás.

Amikor egy picit többet eszel, mert lesz valaki, aki elmagyarázza, hogy ebbe bele lehet betegedni, gyors és durva hízás.


Nagyon remélem, hogy anyukád ezt nem nézi majd tétlenül.


Példának okáért: a zöldtea NEM vacsora, az egy pohár innivaló. A kefír és a joghurt sem vacsora önmagában. Sőt, 1 db tükörtojás sem reggeli. Te gyakorlatilag napi 1-szer akarsz enni: délben.


Az életmód normális mennyiségű és minőségű ételt jelent, nem ezt a szart, amit írtál.

2017. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen magas es hány kg?
2017. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 3. hozzászóló már leírta, hogy ez szinte napi egy étkezéses koplalás.

Ha már egy rendes étkezésed van, annak sokkal nagyobbnak kell lennie, mint egy menzai étel... Ott feltételezik, hogy máskor is eszel.

2017. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hogy nézne ki akkor egy normális étrend? Nekem senki sem magyarázta el hogyan kéne ilyent csinálni, de szeretnék váltooztatni magamon és inetneten olvastam utána és így alakítottam ki ezt a "leendő" sport-étrend dolgot.

Pár hónap múlva töltöm be a 16-ot, 168 cm vagyok és jelenleg 52 kg. Ami rosszul oszlik el, nálam ez kinézetben más mint leírva. Megértem amit a 3. válaszoló írt, és ha ez brutális koplalás, akkor egészségesebbet szeretnék, picit többet, csak hát ez az, azt nem tudom hogyan kell. Akkor valaki meg tudja mondani miket lehetne reggeliznem vacsoráznom amik egészségesek de azért kevesebb a zsír, szénhidrát és cukortartalmuk?

2017. febr. 27. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Energia azért kell, miért kellene kerülnöd a zsírt és a szénhidrátot is? Persze koncenterálhatsz a fehérjére zöldséggel, ha azzal is jóllaksz :)

Nos, a tojásos ételeid teljesen jók (zsír és fehérje), de 1 tojás még zöldséggel is nagyon aprócska étkezés. Egyszerűen 1 tojás és még a menza kevés, valamikor még enned kell, bizonyára ez fehérjeszegény étrendet is ad, nemhogy kalóriaszegényt.

Egyél több tojást vagy reggelire és vacsorára is, persze ehetsz húst, túrót és egyebeket is...

A diófélék se rossz, nem tudom, ez mekkora mennyiséget jelent. Ez inkább zsíros (bár ez a tojásra is igaz, de az olajos magvakra még inkább), de azért sokféle tápanyagot is ad (mint a tojás).

Hogy hogyan osztod el az ételedet, abban elég nagy szabadságod van, de az összbevitelnek jónak kell lennie, nem olyan kevésnek, mint a fentieknek (mert gondolom, a dióból sem eszel sokat).

2017. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!