Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Sokan miért hiszik azt, hogy...

Sokan miért hiszik azt, hogy az Update módszer abból áll, hogy csak Norbi termékeit fogyasztja az ember?

Figyelt kérdés

Elég sokszor látok itt kérdéseknél ilyen irányú fikázó megjegyzéseket, hogy egy gagyi hulladék az egész módszer, ami csak azért van, hogy Schobert tárcáját növelje, és ezekkel az ételekkel még károsodik is a szervezet. De ezek az emberek egyáltalán utánaolvasnak, hogy mi a lényege a módszernek?

Mert marhára nem az, hogy csak Norbi-termékeket fogyassz. Hanem az ételek kódbesorolásának és napszakbeli időintervallumának betartása.

Én még szinte sose fogyasztottam Norbi-terméket. Egyszer kíváncsiságból vettem túró rudit, meg egyszer szaloncukrot. És ennyi. Úgy fogytam le mindig, hogy a kódokat és az intervallumot tartottam.

A lényeg, hogy nem ártana tájékozódni, mielőtt fikáz valamit az ember.

Másfelől pedig nyilván vannak a fogyni vágyók közt is tudatlanok, akik bevásárolnak a termékeiből, és csak azokat eszik és isszák, mert úgy gondolják, majd ez fogja fogyasztani őket.



2021. máj. 5. 12:20
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
54%

19. Nem feltétlen félelemről van szó mikor valaki szénhidrátszegényen táplálkozik, nem kell így általánosítani, lenézőnek lenni. Van aki szimplán nem is szereti a teljes értékű, de szénhidrátban gazdag élelmiszereket. Gondolok itt elvileg amúgy egészséges gabonafélékre, pl barna rizs, bulgur, köles stb. Ezeket nem mindenki szereti. Van aki még a teljes kiőrlésű termékeket sem.

Zöldségekből, húsokból, tojásból, tejtermékekből, magvakból pedig nem lehet extra sok ch- t bevinni.

2021. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
57%

#21

Értelek, ez tök oké, csak a többség fejében az van, hogy a szénhidrát miatt híznak. Nem azért nem eszik, mert nem szeretik a ch dús kajákat. Semmi lenézés nem volt a kommentemben. Az, hogy egy húson, tojáson, tejtermékeken alapuló étrend mennyire egészséges, az már egy másik kérdés. Szerintem kár is belemenni. Mondjuk a barna rizs, bulgur féle tk gabonák tök semleges ízűek, azt nem teljesen értem, hogy mit nem szeret bennük valaki. Az elkészítésen és a fűszereken múlik, hogy milyen ízük lesz. Meg hát ott vannak a gyümölcsök, azokból ajánlatos azért fogyasztani, azokban pedig van ch.

2021. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
75%
Nojbika kommunikálja ezt, nála kopogtass.
2021. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
23: Hol kommunikálja ezt?
2021. jún. 9. 02:31
 25/37 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk... mindenhol???

Nézz már körül, csak ő terméke a jó, minden más rossz, csak az ő elképzelése a jó, mindenki más hülye. Nojbika és az upatel így működik.

2021. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
25: Linkelj már be egy példát! Én nem emlékszem, hogy bárhol azt mondaná, hogy az emberfiának csakis az ő dolgait kellene fogyasztania. Nyilván amennyire csak lehet marketingeli a saját termékeket, de ilyet sehol nem láttam, hogy mondott volna. De esetleg majd rámcáfolsz.
2021. jún. 9. 14:13
 27/37 anonim ***** válasza:
68%
Pont az ilyen suta, egyszerű emberekből él meg ez a kcsg.
2021. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

27-28: 1. Nem vagyok rajongója, megvan róla a véleményem. 2. Rámentem a Facebookos csoportjára, megnéztem a legfelső 10 postját. De egyikben sem mondja azt, hogy aki egészségesen akar élni, az csak és kizárólag az ő termékeit fogyassza.


Tehát még mindig nincs megválaszolva a kérdésem.

2021. jún. 10. 12:10
 29/37 anonim ***** válasza:
70%
Mert sok ember hülye. Ezért hiszik ezt.
2021. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
82%

"Úgy fogytam le mindig"


Azt hiszem ez a lényeg. Amíg iylen csodadiétakban hiszel, addig újra és újra le fogsz fogyni, hogy zatán visszahízz.

2021. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!