Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Sokan miért hiszik azt, hogy...

Sokan miért hiszik azt, hogy az Update módszer abból áll, hogy csak Norbi termékeit fogyasztja az ember?

Figyelt kérdés

Elég sokszor látok itt kérdéseknél ilyen irányú fikázó megjegyzéseket, hogy egy gagyi hulladék az egész módszer, ami csak azért van, hogy Schobert tárcáját növelje, és ezekkel az ételekkel még károsodik is a szervezet. De ezek az emberek egyáltalán utánaolvasnak, hogy mi a lényege a módszernek?

Mert marhára nem az, hogy csak Norbi-termékeket fogyassz. Hanem az ételek kódbesorolásának és napszakbeli időintervallumának betartása.

Én még szinte sose fogyasztottam Norbi-terméket. Egyszer kíváncsiságból vettem túró rudit, meg egyszer szaloncukrot. És ennyi. Úgy fogytam le mindig, hogy a kódokat és az intervallumot tartottam.

A lényeg, hogy nem ártana tájékozódni, mielőtt fikáz valamit az ember.

Másfelől pedig nyilván vannak a fogyni vágyók közt is tudatlanok, akik bevásárolnak a termékeiből, és csak azokat eszik és isszák, mert úgy gondolják, majd ez fogja fogyasztani őket.



2021. máj. 5. 12:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
70%

Nem csak a Norbi termékeket szidjuk, a kódrendszert is. Ha reggel 6kor eszed, más a kalóriatartalma, makrója, glikemiás indexe egy ételnek, mintha délután?

Mutassatok már egyetlen tudományos kutatást, ami Norbi bármilyen ötletét alátámasztja.

2022. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
76%
2022. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 NTBS ***** válasza:
100%
Mert ezt nyomatják nekik.
2022. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
31: Akárhogy is nézzük, más egy kalóriadús étkezés úgy, hogy ha egész napos mozgás követi, és más, ha egy nyolcórás alvás. Ez, hogy nem mindegy, hogy melyik ételt a nap melyik szakában eszed, nem Norbi kitalálmánya. Már őelőtte is köztudott volt.
2022. szept. 7. 07:23
 35/37 anonim ***** válasza:
34-es, közhiedelem. Teljesen mindegy (fogyás tekintetében), hogy mikor eszed meg a napi beviteled. Ha éjjel 2-kor bevágsz 1800 kalóriát, de aznap nem eszel többet, akkor is fogyni fogsz. (Már ha több a szükségleted 1800 kalóriánál.)
2022. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
35: A szervezeted másképp dolgozik nappal, és másképp éjszaka. Tudományosan bizonyított tény.
2022. szept. 8. 08:07
 37/37 anonim ***** válasza:
36-os, bizonyos dolgokban másképp dolgozik, de a kalória reggel és este is kalória.
2022. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!