Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy fogyjak még kb 5 kilót?

Hogy fogyjak még kb 5 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jelenleg 164 cm és 58 kg vagyok. 16 éves. Eddig 13 kilót fogytam sikeresen. De még mindig nem vagyok megelégedve magammal mert még mindig van vagy 5-6 kg feleslegem. Hogyan tudnék még fogyni? Edzőteremre nincs pénzem,se személyi edzőre. Hetente 3-szor járok aerobikra 1 órát. Kb 1000-1300 kalóriát eszek naponta, többet nem is tudnék. Lehet ezzel van a probléma de nem tudok mit tenni. Használtam Slim 40-et, azzal fogytam 3 kilót. De több már nem ment. Most találtam rá a Norbi Updates termékekre, és érdeklődnék, hogy van e jó hatása? Vagy csak reklám? Érdemes megvenni? Ma elhatároztam,hogy minden reggel felkelek, és elmegyek 2 órát biciklizni, hátha előnyömre válik. Az otthoni edzések 2 év alatt semmire nem vezettek.


Előre köszönöm az értelmes válaszokat!:)



2022. jún. 27. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Most találtam rá a Norbi Updates termékekre, és érdeklődnék, hogy van e jó hatása?"

Van, csak nem neked, hanem Norbi pénztárcájának. Eszedbe ne jusson ilyen baromságokra pénzt költeni, amikor még konditeremre sincs lóvéd. 2022-ben már az is szomorú, ha valaki csak elgondolkodik ilyen szarok megvásárlásán.

"Használtam Slim 40-et, azzal fogytam 3 kilót."

Az ilyen átverésekkel biztos, hogy nem fogytál sehány kilót. Ha fogysz, az a kalóriadeficittől van, mástól nem lehetséges. 3 kiló egyébként csak egy kis víz, amennyit az ember súlya egyetlen nap alatt ingadozik, úgyhogy nem nagy szám.

A magasságodhoz a testsúlyod tökéletes, teljesen normális a BMI, tehát csak a 16 éves korodból adódó testképzavarod indokolja a fogyást, más nem. Ráadásul olynan nincs, hogy te minden nap 1000-1300 kalóriát viszel be, mégsem fogysz. Ki ne találd már, hogy 2 éve folyamatosan minden egyes nap számolod a kalóriabeviteled, és minden egyes nap 1000 kalória jön ki, de te nem fogysz.

2022. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,sokan mondták, hogy a testképzavar a probléma. És tényleg, minden egyes nap képes vagyok kiszámolni,hogy mennyi kalóriát eszek... köszönöm a választ!:)
2022. jún. 27. 15:25
 3/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért nem változik a súlyom,mert már hozzászokott a szervezetem a kevés kajához
2022. jún. 27. 15:26
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Olyan nincs a valóságban, ez biológiailag nem így működik. Nem létezik a raktározó üzemmód, ne aggódj. Olyan nincs, hogy te 58 kg vagy hónapok óta, és 1000 kcal mellett egy deka nem megy le rólad. Akkor valahol elcsúszik a kalóriaszámolás, sajnálom.
2022. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem hónapok óta vagyok 58 kg, kb 2-3 hete lettem ennyi 60-ról.
2022. jún. 27. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Akkor meg mi a gond? Akkor fogysz. Ha még fogyni akarsz, akkor maradj továbbra is deficitben, és fogyni fogsz. 2 hét alatt 2 kiló teljesen reális. A fogyás különben sem lineáris folyamat, nem lehet minden héten dekára pontosan ugyannyit fogyni.

Viszont még egyszer mondom, hogy az 1000-1300 kalóriás deficit irreális. Esetedben egyáltalán nem indokolt a fogyás, de ha nem lehet lebeszélni, akkor maximum 500 kalóriás mínuszban legyél.

2022. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá Youtubon Három harmad videóira. Azokból okosabb leszel, és hála Istennek Norbi meg szegényebb.
2022. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban amire figyelj oda:


Megfelelő mennyiségű, és minőségű étel. ( A norbi update minden csak nem az. )


Megfelelő mennyiségű, és minőségű edzés.


A te tested még fejlődik, így én nagyon nem javaslom a kalória deficitet. Egyél annyit amennyi jól esik, de nagyon nem mindegy mit.


És igen biciklizhedsz, mert remek kardiós edzés.

2022. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2022. jún. 27. 15:57
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha tényleg 1000kcal-t ennél, akkor 30 kilós lennél és holt gyenge. Rosszul számolod ki!

Norbi termékei helyett készíts magadnak rendes ételt. Vagy legalább nézd meg a boltban, mi szutyok adalékokból van pancsolva!

Bicózni mindig jó kimenni, így menjél csak!

Miket eszel amúgy és mennyit? Hamar kiderülne belőle, hogy rosszul számolod-e vagy az összetétel rossz!

Hormonzavar miatt is lehetsz túlsúlyos, de neked éppen 1-2 kg lehet csak fent, nem vagy kövér egyáltalán!

2022. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!