Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy fogyjak még kb 5 kilót?

Hogy fogyjak még kb 5 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jelenleg 164 cm és 58 kg vagyok. 16 éves. Eddig 13 kilót fogytam sikeresen. De még mindig nem vagyok megelégedve magammal mert még mindig van vagy 5-6 kg feleslegem. Hogyan tudnék még fogyni? Edzőteremre nincs pénzem,se személyi edzőre. Hetente 3-szor járok aerobikra 1 órát. Kb 1000-1300 kalóriát eszek naponta, többet nem is tudnék. Lehet ezzel van a probléma de nem tudok mit tenni. Használtam Slim 40-et, azzal fogytam 3 kilót. De több már nem ment. Most találtam rá a Norbi Updates termékekre, és érdeklődnék, hogy van e jó hatása? Vagy csak reklám? Érdemes megvenni? Ma elhatároztam,hogy minden reggel felkelek, és elmegyek 2 órát biciklizni, hátha előnyömre válik. Az otthoni edzések 2 év alatt semmire nem vezettek.


Előre köszönöm az értelmes válaszokat!:)



2022. jún. 27. 15:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Teljesen normálisan eszem, mindent eszek, csak mértékkel. Édességet,magas cukor tartalmú ételeket teljesen elhagyom.
2022. jún. 27. 17:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Legyel tudatosabb a kalóriákkal, inkább 1200-1300 kozott egyél. És mivel mar csak keves tulsuly van rajtad, ezert lqssu lesz a folyamat. Havi fwl kilo szuper, havi 1 kilonak meg orulj
2022. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!