Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miért dőlnek be ilyen sokan...

Miért dőlnek be ilyen sokan Schobert Norbi Update termékeinek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 17:48
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
27%
Lehet h birka de fogyott vagy 100 kilót, szál valamit tudhat.
2022. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 Andizsuzsi ***** válasza:
78%

„Az update elsősorban a szénhidrátszegény életmódra épül (ami működik, én magam is így fogytam le).

A lowcarb pedig mint diéta, működik, a cuccaik finomak”


Hogy a cuccaik mennyire finomak, vagy nem, abban én nem kívánok állást foglalni, nyilván ez egyéni ízlés kérdése. A lowcarb diéta valóban működik, de Norbert nem azt reklámozza, halvány lila ibolyája sincs róla. A szénhidrátszegény diéta addig működik, amíg a kieső szénhidrátot nem helyettesíted pl zsírral. Mert tetszik, vagy nem, a fogyás még mindig kalóriadeficit kérdése.

Teszem hozzá, hogy nem oly régen, Rippel apropóján még azt nyilatkozta, hogy a ketogén diéta csak orvosi javaslattal és felügyelettel alkalmazható, egyébként kifejezetten veszélyes. Idézem: "Akik eljesen megvonják például a szénhidrátot és mellé sok húst fogyasztanak, öt-hat évvel rövidebb ideig élnek." Mert akkor még a mediterrán diétában utazott. Azóta felült a keto vonatra, és láss csodát, már nem veszélyes. Sőt, most a zöldségek fogyasztásától kell tartózkodni, ezért pl a hamburgereikbe sem tesznek salátát, mert az megnövelné azok szénhidrát tartalmát.


"A gyerekeket meg nagy bunkóság belekeverni."

Miért? Azért mert látszik, hogy a családban nem azt az életmódot követik, amit amúgy hirdetnek?


" A 2 fiú nyilvánvalóan örökölték a hízásra való hajlamot, az életmód pedig egyik gyerekre sem volt ráerőltetve"

Az életmódot az ember nem ráerőlteti a gyerekére, hanem abban neveli. Ha a gyerek hízásra hajlamos, akkor odafigyel az étkezésére és a megfelelő mennyiségű, minőségű, a gyerek kedvére való mozgásra.



"eljött az idő amikor elkezdték maguktól követni a szüleik példáját, mert nem érezték jól magukat a bőrükben"


Nem. Norberték közzétették a videót, ahol ifj. Norbertet édesapja felzavarta a futópadra, beállítva rajta az időt és a tempót, anyuka pedig vihogva filmezte, ahogy a gyereknek taknya-nyála folyt, és bőgve futott, miközben édesapa kérdezte tőle, hogy nyál vagy kard akar-e lenni.

Ezek a gyerekek megfeleléskényszerben élnek, a lány egy időben kórosan sovány volt, a nagyobbik fiúgyerek pedig az utóbbi időben rendszeresen mutogatja magát félpucéran. Ebben valóban a szülői példát követi.


Amúgy milyen példáját a szüleiknek? Réka egy alaktalan, szakmaiatlan nő, aki a saját munkájának az elrettentő példája. Normális ember nem akar azért diétázni és mozogni, hogy úgy nézzen ki, mint ő. A tornái szakmaiatlan ugrálások, ő maga is hibásan végzi a gyakorltatait, szakértők szerint kifejezetten károsan pl az izületekre nézve. A teste alaktalan, csípőtől lefelé izomtalan, csontsovány. Nyilvánvalóan sem az étkezése, sem az edzésmunkája nincs rendben, márpedig ez az ő esetükben rendkívül gáz.


Norbert egy alkoholista lepukkant ürge, aki a saját egójának a foglya. Pár éve próbálta Gesztivel újrafoltoztatni a márkát, de a sikerhez az kellett volna, hogy ő maga a háttérbe vonuljon, főleg tartózkodjon a megszólalástól. A bunkó, másba belemászótól is, de én főleg azokra gondolok (lásd pl a cukor vegyjelét), ahol az átlagosnál is szegényesebb tudása jött elő.


Ők Rékával együtt egy valóban ütős, sikeres, jövedelmező vállalkozást kezdtek el, és vezethetnének a mai napig, ha abban szakmai fejlődésre való minimális hajlandóságot mutattak volna és abba minimális energiát belefektetni hajlandóak lettek volna. Nem voltak.

Így aztán a birodalom lassan összedől, az Update már évek óta veszteséges, a tavalyi és a tavaly előtti évet is 135 milliós veszteséggel zárta (előtte években is veszteséges volt, csak jóval kisebb mértékben), miközben a cég saját tőkéje 4 év alatt a tizedésre esett. Réka cége még nyereséges, de Norbert cégének a hiányát már rég nem tudja betömködni, a tavalyelőtti 40 milliós nyereség után tavaly már csak 16 milliós nyeresége volt. Nem véletlen, hogy leginkább már influenszerkedéssel és reklámokkal keresi a kenyere javát.

2022. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
88%
22-esnél a pont, tökéletesen leírta az egészet.
2022. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
16%

" a szénhidrátszegény diéta addig működik amíg a kieső szênhidrátot nem helyettesíted pl zsírral. "


Én azzal helyettesítem, mégis lefogytam.



Rékával kapcsolatos köpködéseddel sem értek egyet. A szilikonjait leszámítva szerintem szép formás nő. Még izmosabb is mint x éve volt.


A többi szimplán gyűlölködés meg rágalom. Bár az üzleti része abszolut nem izgat ez legyen az ő dolguk. Annyi biztos hogy vásárlótáboruk van rendesen.


Maga Norbi hangsúlyozta hogy a kicsik maguk döntöttek arról mikor csatlakoznak az életmódhoz. Mozogni persze mozgatták őket előtte is, gondolom hogy ne hízzanak el annyira.

Norbi amúgy mindig mondja hogy zöldséget főleg alacsony chs, lehet enni. Minden videójában kb elmondta amiket megnéztem.

2022. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
86%

“ Maga Norbi hangsúlyozta hogy a kicsik maguk döntöttek arról mikor csatlakoznak az életmódhoz. Mozogni persze mozgatták őket előtte is, gondolom hogy ne hízzanak el annyira.”


Ez így csúsztatás. Válasszuk el az üzletet és az életmódot.

Az életmód az, milyen kaját rakok a gyerekem elé, hányszor megyek ki vele focizni, hányszor látja, hogy elmegyek esténként futni. Ha itthon update kenyeret rak elé az anyja, akkor azt fogja enni. Erről nem a gyerek dönt.

Amiről azok a gyerekek dönthettek, hogy mikor szállnak be az üzletbe, mikor akarnak az update arcai lenni. Ahogy az lett Rubint Robi lánya is, Réka jászberényi unokahúga. Rékáéknak kényelmesebb volt, mert Rella nem annyira az apjára, inkább az anyjára meg annak családjára ütött. Most már persze nem annyira kislány, férjhez ment, saját bizniszt épített, de ez most mindegy.


A lényeg, hogy Schoberték nem használták automatikusan reklámfelületnek a család gyerektagjait, hanem ki-ki eldönhette, mikor akar beszállni. Legalábbis ezt mondják, a futópados eset engem erről nem győzött meg, de nem is vagyok célközönség.


Amire ezzel rá akarok világítani, az az, hogy a gyerek nem válogatja meg, mit tesz elé az anyja. Fordítva történik. És ha fikarcnyit is használbának a Norbi cuccok, akkor nem híztak volna el a gyerekek.

2022. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
15%

Legutóbb pl pont a legkisebb gyerekről ment a téma a fogyása kaocsán, és akkor azt az infót közölték a dologgal kapcsolatban a poszt alatt, hogy a gyerek azt kapott enni amit ő kért, ha nekis kaját kért akkor azt kapott, mellette a sport volt csak, de így is túlsúlyos lett mert ugye az apja genetikáját örökölte ő is. Aztán elege lett hogy a társai csúfolják, és a gyerek döntötte el, hogy változtatni akar!

Szóval rá nem igaz amit írsz.


Én pl gyerekként nem válogathattam mit tesznek elém mert marhára nem volt pénze a szüleimnek. Szóval nagyon nem mindegy milyenek a családi örülmények étkezés terén.

2022. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
88%
26: ha ez így van, akkor azt a gyereket nem nevelik, csak nő mint a gomba.
2022. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
58%

"Én azzal helyettesítem, mégis lefogytam."


Igen, de te azt is elhiszed, hogy a Mikulás lecsúszott a kéményen, és berakta az ajándékokat a csizmákba. Nem minden ok-okozati összefüggés állja meg a helyét, csak azért mert úgy tűnik.

2022. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
17%

😂😂😂 Az ilyen gyűlölködőknek komolyan semmi sem jó, ha ráerőltetik az életmódjukat az a baj, ha azt kap enni amit kér akkor meg az. Sejtettem én hogy az ilyeneknek teljesen mindegy miért csak köpködhessenek rájuk. Szánalmas.

Na léptem is innen mert gusztustalanok vagytok.🤮

2022. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
8%

28. Ha már ismeretlenül tudatlanul ítélkezel ostobán, legalább ne reklámozd.

Nem írtam semmi olyat, hogy pl 5000kcalnyi zsírt eszem meg. De igenis kell energia a ch helyett, különben folyton éhes lennék és rosszul lennék. Ezt nem olyan nehéz felfogni ( vagy mégis). Összességében 2500 kcal körül viszek be energiát, ennek legnagyobb része szénhidrát helyett zsír, ezzel fogytam le, + mozgás, és ennyi. Nem bonyolult.

2022. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!