Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miért dőlnek be ilyen sokan...

Miért dőlnek be ilyen sokan Schobert Norbi Update termékeinek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 17:48
1 2 3 4 5 6
 41/51 Andizsuzsi ***** válasza:
72%

"És nem utolsó sorban teljesen hiányzik az egészséges táplálkozás és sportra való szocializáció."


Amúgy én is erről beszélek. Hogy nem sz@rokat kellene reklámozni, hogy azt eheted bűntudat nélkül, mert kivettem belőle mindent, ami táplál, hanem a normális étkezésre nevelni.


"Anyám pl sokáig nem engedett sportolni, mert nem volt rá pénzünk."

Mennyi idős vagy? Én bőven a szocializmus idején voltam gyerek, szegények voltunk, mint a templom egere, mert a szüleim nem kerestek sokat és apám annak is a jó részét elitta/eljátszotta. De sportolni mindig jártam. A kosárlabdacipőt (magasszárú vászoncipő) az egyesülettől kaptam, edzésre pedig az iskolai tornaruhámban jártam. Más költséggel akkoriban nem járt a sportolás.

2022. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
41: 34 vagyok. Akkoriban havi 1500 forint volt az egyesületi tagdíj, amikor én jártam. 14évesen tudtam elkezdeni.
2022. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
78%
A fogyasztói társadalom hozta a krumplit meg a fehér kenyeret? Ne szórakozz már. A krumplit évszázadok óta esszük, a kenyér ugyan nem volt ennyire finomítva, mint ma, de nehogy már erre fogjuk az elhízást.
2022. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
30%

43: te amúgy érted a szavakat, amit olvasol? Nem a krumplit hozta a fogyasztói társadalom, hanem azt, hogy rengeteg élelmiszer között lehet választani, ezeknek az ára pedig nagyon széles skálán mozog. Fehérkenyér 650 Ft/kg

Rozsos-magvas 3000 Ft/kg

2022. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
78%
És te érted a táplálkozás tudományt egy kicsit is? Komolyan azt gondolod, hogy azon múlik a hízás és fogyás, hogy magvas vagy fehér a kenyér. Te írtad a krumplit is, mint olcsó, hízlaló élelmiszer, pedig az egyik legegészségesebb étel a világon. Illetve azt írtad, azért híztál el, mert arra volt pénzetek, erre írtuk, hogy régen is azt ették, mégsem híztak el. És ne gyere a mezei munkával, mert a krumpli alacsony kalória tartalmán nincs mit ledolgozni.
2022. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
16%
Nagy bajok vannak nálad a toronyban.
2022. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
85%
Szóval elfogytak az érvek. :)
2022. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem ismerem az update modszert, csak nem fogyaszthatok cukrot, es az uzletukben szep kartyat is elfogadnak. Tubusos salataontetet szoktam venni, bodzaszorpot, es egy evben kb. egyszer baracklekvart. Szerintem finomak a termekeik. Karacsonykor volt beiglijuk is cukormentes, de azt nem vettem, otthon keszitettem. Ha ilyen-olyan egeszsegugyi okokbol nem fogyaszthatsz feher lisztet es cukrot, de ennel egy jot, megvaltas az a bolt. A vasarloi koruk kicsit tulnyulik azon h valaki kover, es az o termekeik vasarlasaval akar lefogyni. En se vagyok kover, csak nem ehetek cukrot. Ha nem ehetsz feher lisztet es cukrot, minden napod egy kbszott kinlodas hasonlo boltok es termekek nelkul, mert ha bemesz egy mezei boltba, kb a zoldseg/gyumolcs szekciot leszamitva mindenben van cukor. Nem tudom eszre vetted-e, de minden sz@rba cukrot raknak. Es nincs kedvem allandoan magamnak sutogetni, meg kevergetni a salata onteteket, hanem csak ki akarok nyitni egy tubust es csakany.
2022. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
53%
11: Ez nem jött össze, mert pont, h úgy fogytam 4 hónap alatt 25kg-ot. Lehet itt ikszezni meg sértődősködni. A tény az tény. Le merném fogadni, aki ellene van annak nagyrésze ki sem próbálta/utána sem járt/túlsúllyal küzdő, ellene tenni nem akaró gyászlélek. Sajnálom, hogy ennyire nyersen fogalmaztam, de ez az igazság.
2022. aug. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Andizsuzsi ***** válasza:
46%

"Le merném fogadni, aki ellene van annak nagyrésze ki sem próbálta/utána sem járt/túlsúllyal küzdő, ellene tenni nem akaró gyászlélek."


Első része igaz, nem próbáltam. Itthon sütöm a kenyeret (liszt, kovász és víz van benne), ilyen sz@rt semmi pénzért nem ennék.

Sütőipari keverék (vitális búzaglutén, zsírtalanított szójaliszt, növényi rost [cukornád], szárított búzakovász [búzaliszt, ivóvíz], étkezési só, tojásfehérjepor, emulgeálószerek [zsírsavak mono- és digliceridjeinek mono- és diacetil-borkősav észterei, zsírsavak mono- és digliceridjei, nátrium-sztearoil-2-laktilát], savanyúságot szabályozó anyag [nátrium-acetátok], tartósítószerek [kálium-szorbát, kalcium-propionát], lisztkezelő szer (aszkorbinsav), Ivóvíz, Búzaliszt, Finomított napraforgó-étolaj, Élesztő


A második része nem igaz.


Egyébként csak mondom:


Tápanyagok 100 g termékben


Kalória 262 258

zsír 14 11

CH 1,5! 15

Fehérje 28 20

Rost 11 8,8


Az elsőnek 3400 ft kilója, a másodiknak 4300. Kitalálod, melyik az Update kenyér?

2022. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!