Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mennyi idő alatt tudok lefogyn...

Mennyi idő alatt tudok lefogyni 15kg-ot?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 23:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kezdj el mozogni és ne fogyasztószerekben gondolkozz!

Súlyodtól függően, ha nagyon túlsúlyos vagy, akkor napi fél, háromnegyed óra sétát javasolok, ha ez a 15 kiló a max, amivel túlléped a normál súlyodat, akkor kezdd sétával és utána válts át kocogásra, futásra. Egész jó edzésterveket találsz a neten a futáshoz. Sétához kényelmes cipő kell, futáshoz szükséges beszerezni egy jó futócipőt, különben könnyen megsérülhet a lábad, valamint az izületeidet is kíméli. Amúgy meg keress egy társat, aki hasonló cipőben jár, mert ketten tudjátok egymást támogatni, egyedül az ember nagyon hamar feladja...


És soha nem az a kérdés, hogy 15 kilót milyen gyorsan tudsz leadni, mert ha 65 kg. vagy, akkor nagyon nehezen, ha 130 kg. akkor meg nagyon gyorsan :P Minden a többletsúlytól függ. A gyorsan leadott kilók gyorsan vissza is jönnek.

2013. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

ez a korodtól, és mostani súlyodtól is függ. ha sok felesleg van rajtad, akkor gyorsabban szalad le. ha még fejlődő szervezet vagy, akkor nem érdemes olyan étrendszűkítést csinálni mennyiségileg, amit a szervezeted megsínylene.

én 17 évesen fogytam 14et három hónap alatt... és annyira nagyon nem leheltem ki a lelkem. napi egy óra mozgást viszont betartottam, és nem ettem semmi cukrot és fehér lisztet (najó, néha csaltam. de volt két fiatalabb testvérem is a háztartásban, és folyton tömték magukba a sütiket, anya meg szakács. hát ki tudna folyton ellenállni?!) :) szóval én 3 hónapot mondanék, ha tényleg komolyan veszed.

2013. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!