Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hánytatom magam menni idő...

Ha hánytatom magam menni idő alatt tudok lefogyni? Nem tudtok nekem +ba még valami diétát vagy valamit amitől hatásosabb a fogyás.

Figyelt kérdés
165 cm vagyok,és 70valahány kg.és nagyon gyorsan le szeretnék fogyni minimum 50kg-re.!!
2012. dec. 7. 17:46
 1/6 anonim válasza:
100%
A hánytatás nem jó megoldás, többek között a nyelőcsövedet is tönkreteheti, ha rendszeresen hánytatod magad! Úgyhogy azt semmiképp se!!!!! Inkább kevesebb cukor, pékáru, tészta, kisebb adagok és heti 3-4szer valami mozgás, sport!!! Ne gyorsan, hanem hosszú távra akarj fogyni!! Sok sikert!
2012. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Hánytatástól nem fogsz lefogyni.

Nagyon gyorsan sem fogsz lefogyni 20 kilót.


Ha a fenti kettőt egyszerre akarod, akkor végül is jól jársz, mert a kórházi koszton nem lehet hízni.


Nem értem, hogy miért nem értik meg rengetegen, hogy TARTÓSAN fogyni csak ésszerű táplálkozással és sporttal lehet.

(Az önsanyargató diéta, ilyen-olyan csodakúra nem ésszerű táplálkozás.)

2012. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4éve kézizek,2éve táncolok és mégsem fogyok.hiába futok még hozzá meg stb. már megpróbáltam kihagyni a kenyeret tésztát stb..így se ment.
2012. dec. 7. 20:08
 4/6 anonim válasza:
ne hánytatsd magad!! az tönkre tesz téged! barátnőm is hánytatta magát de ő csak 10 kg és rettenetesen tönkre ment mindene meg a nyelő csöve is és fél évet volt korházban!!!
2012. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyon "okos" vagy, ha hánytatni akarod magadat...

Az a szó jelent valamit számodra, hogy következetesség? Gondolom, hogy a plusz kilók sem "nagyon gyorsan" rakódtak le, hanem hosszú hónapok, illetve évek alatt. És még valami, a gyors fogyás sosem tartós, akár a duplája is visszajöhet pillanatok alatt. 165 cm és 70"valahány" kiló ez elég tág fogalom... 70 valahány, azaz hetvenplusz 1 vagy 2, vagy majdnem közel a 80-hoz?... Mert nem mindegy ám ! Az 50 kilót miért tűzted ki célul? Mert lehet, hogy a te esetedben az már baromi kevés... Huszonvalahány kilót nem fogsz tudni lefogyni nagyon gyorsan, de lehet, hogy nincs is rá szükség.

2012. dec. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó voltam... Még annyit, hogy ha valóban sportolsz, és ennek ellenére nem fogysz, akkor először is el kellene menni egy endokrinológiai vizsgálatra (hormonháztartás felmérése, pajzsmirigy stb), ha fogamzásgátlót szedsz, hagyd el, mivel nem fér meg a fogyókúrával. Térképezd fel az étkezési szokásaidat, különös tekintettel a napszakra, este már ne egyél szénhidrátot, sőt ha kitartó vagy, és erős akaratú a vacsorázást el is felejtheted, rövid idő alatt látványos eredményt hoz (tapasztalat).

De a hánytatást felejtsd el !

2012. dec. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!