Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 6 hónap alatt szeretnék...

6 hónap alatt szeretnék lefogyni 15 kilót! Nem tudom, vajon 1400,1500 vagy 1600 kalóriás diétát folytassak?

Figyelt kérdés

176 cm és 73 kg vagyok, lány.


Suliba járok, az iskolához 30 percet kell gyalogolnom, szóval hétköznaponként 1 órát sétálok.


Továbbá szeretném elkezdeni a callanetics tornát, minden másnap tornáznék, eleinte amennyit bírnék, majd fokozatosan emelném az ismétlésszámokat, hogy eljussak az 1 óráig. Szeretném, ha a diéta végére és a nyárra szép alakom lenne.


Szóval, mit javasoltok nekem? Nyilván nem szeretnék izmot veszíteni, majd megpróbálok minél több állati eredetű fehérjét fogyasztani, olajos magvakat, gyümölcsöt, zöldséget, zabpelyhet, barna rizst, teljes kiörlésű cuccokat, és ha majd nagyon fogom kívánni az édeset, akkor egy kis étcsokit vagy mézet.


2012. nov. 24. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

2000ről indítsd és két hetente csökkentsd a ch-ból kivonva.

1500-1600 jó lesz.

2012. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor 1500 kcal-os diéta lesz! :)
2012. nov. 24. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kollégám rövid idő alatt 7 kilót adott le az elválasztó diétával.
2012. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és testzsírból mennyit?pfff
2012. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!