Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mennyi idő alatt tudok lefogyn...

Mennyi idő alatt tudok lefogyni 15kg-ot?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 23:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

4-5 hónap, ami reális. Azért havi egynél lehet több simán... Azt mondják a heti fél ami jó, tehát nem visel meg, se a bőrödet, se semmit, és nem is jön vissza.

Nyilván ha elkezded a diétát, az első hónapban több megy le (kimegy a víz...) Aztán lelassul.

Nekem az első hónapban majd 6 kiló ment le, utána sokáig a havi 3-4 volt meg, aztán a 2, most már csak havi egy, igaz, 13 hónapja kezdtem, és kb 33kg lement már. Nem sok maradt, de egy 10es még reális szerintem. De ha az csak nyárra lesz meg, az sem baj. :)

2012. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
10%
Nagynbáttyám kb 1 hónap alatt 30 kg-t fogyot
2012. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
62%

Nulla kalóriás diéta mellett egy 70 kg-os, könnyű munkát végző személy max. 30 dkg-ot fogyhat egy nap, tehát max. 9 kilát. Persze, ez csak elmélet :).

Amúgy kalóriaszegény kajával, sok mozgással fél év alatt 24 kg-ot fogytam, ezelőtt 15 évvel, s ezt a súlyt kisebb-nagyobb eltéréssel mai napig tartom.

2012. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%

Én körülbelül ennyit fogytam l00-ról 86-ra.

Nekem viszonylag több idő kellett,mert a hirtelen fogyás nem jó könnyen visszaugrik a súly.Nekem 1,5 év./tudom sok/

De azóta meg sem mozdul,ehetek bármit.

Egy nagyon fontos este 6 után nem szabad már enni semmit sem.

2012. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
75%
Ha katona vagy a honvédségnél akkor menj el a rohamlövész tanfolyamra és az 33 napig tart az átlagos súlyveszteség:17KG de az nagyon kemény kiképzés.Ha nem vagy katona akkor ennek van egy civil változata is az ugyan olyan.
2012. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
62%

Rendszeres mozgas az egyetlen biztos, egeszseges modszer a fogyasra. Lehet nem olyan gyors, de biztosabb,es ha nem hagyod abba, a kozerzeted is jobb lesz. A drasztikus fogyokurar,meg a tablettakat felejtsd el. A fogamzasgatlot is jobb abbahagyni. most hirtelen ezt tudom ajanlani:

http://www.youtube.com/watch?v=fdukDic3Crc

Sok sikert hozza!

2012. dec. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
81%

ha elméssz Bulgáriába, egy 8 éves gyerek 30 kg-ról fogyott le 26kg-ra (én voltam :'()és utána egy csomó ideig diéta előtte hányás hasmenés, kb 20 infúzió

de ha ott beleiszol egy medence vizébe, akkor lesz ez

2012. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

a heti fél kg-ot szokták ajánlani normális értéknek, ez egy abszolút nem drasztikus fogyókúra alatt simán megvan. ha nagy a súlyfelesleged, simán mehet 1 kg is le hetente. arra számíts, hogy az elején gyorsabban fog megindulni a megkötött víz, utána lassabb, de kitartással folyamatosan fogyni fogsz...attól sem kell megijedni, ha valamelyik időszakban kicsit több szénhidrátot vagy sós kaját eszel, akkor újra meg fogja kötni a szervezeted (ezek a tipikus "egy nap alatt híztam 2-3 kilót" helyzetek), de ezek pár napon belül normális kajálással helyre fognak állni maguktól, nem kell elkezdeni koplalni, azzal csak ártassz magadnak.

a szervezetedre bízd a ritmust, te csak tartsd be a diétádat (kalóriadeficit, megfelelő tápanyagmennyiségekkel)! Ha nagy a súlyfelesleged, először semmiképp se fuss, én utána is inkább az erőltetett menetet ajánlom, hegynek föl, ha már nem okoz nehézséget a sima talaj. De persze lehet biciklizni, úszni stb. Csináld, amit szívesen sportolnál, pl én most karácsonyra jégkorit kaptam :)

2012. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
én 6 hónap alatt adtam le az update-el 20 .(szülés után).56kg vagyok és 171cm.
2013. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Én még évekkel ezelőtt felgyorsítottam az emésztésemet és naponta sétálok már volt hogy 10 km/h is sikerült átlagsebességnek. Nem mondom, hogy kövesd ezt a módszert, de én nem eszem már délután semmit ebédre annyit amennyi belém fér, zsíros dolgokat hanyagolva. Drasztikus dolog ha ezt gyorsan csinálod magaddal. egyszer voltam beteg egy hétig amikor nem ettem és nem mozogtam ezzel 10 kg-ot fogytam. Ezzel a tempóval másfél hét, de nem ajánlom, elég megterhelő. 18/f
2013. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!