Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy, és mennyi idő alatt...

Hogy, és mennyi idő alatt tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam diétán... de melyik válna be?

Úgy olvastam hogy a hasról csak diétával lehet lefogyni.

Nagy belem van szóval... :P

Nem tudom fontos e de 14 éves vagyok.

170cm, ég 75 kg.

De valószínűleg többnek nézek ki...ígyhát mindenképpen le szeretnék fogyni legalább 10-15 esetleg 20 kg-t.

Segítsetek!

+ még esetleg fogyásban segítő sportokat ajánlotok? :)


////


Arra gondoltam hogy 3 hónap alatt... de ha ez nem lehetséges akkor persze nem baj,,,



2012. nov. 15. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mivel és hogyan.


Testmozgással és diétával menni fog 3 hónap alatt.


A 90 napos operettdiétákkal, divatos sületlen kreténségekkel sohasem, de legalább lehet a genetikára kenni a szart.

2012. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha valakinek a genetikája is olyan? Akkor soha nem lesz képes lefogyni? :(
2012. nov. 15. 17:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit szoktál enni?
2012. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem nagyon eszem főttkaját...

Tavaly ebédes volta, akkor ettem.

De Amúgy ritkén.. 1 héten 1x-2x.

Száraz kajákat eszem.

2012. nov. 15. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
:). De leírnád pontosabban? Hányszor egy nap és miket. Milyen kenyeret stb.
2012. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szia!


Vedd azt figyelembe, hogy heti kb. 1 kg fogyás az egészséges. Továbbá meg kell azt tanulni, hogy hogyan működik a test és ésszerűen fogyni. Nincs értelme, nagyon hirtelen sokat lefogyni hülyeséggel, mert ilyenkor az ember nem zsírból fogy, hanem vízből. Nincs olyan, hogy fogyókúra egy ideig és aztán visszatérve a régi kerékvágásba minden jó lesz. Be kell látni, hogy életmódváltás kell. Ha a testednek egészséget biztosítassz, alkalmazkodni fog, mert az jó neki. Mit is jelent ez: ha olyan ételeket fogyasztassz, amit fel tud használni (minőség+mennyiség), akkor nem fog raktározni a test. Ha pedig éhezel, akkor a test tartalék üzemmódra kapcsol, nagyon fáradékony leszel és a test úgy fog védekezni, hogy mindent elraktároz, amit csak eszel. Nem kell félni az életmódváltástól, mert ez nem azt jeleni, hogy csak zöldséget ehetsz. Ajánlom, hogy először tájékozódj és lehetőleg ne buta tinimagazinokból és ne buta pletykalapokból (a káposztalevest felejtsd el).

Amit még felhívnám a figyelmed, hogy nem vagy egyedül! (SAJNOS) nagyon sokat küzdenek ezzel a problémával. Nem rég indult egy facebook oldal, ahol egy nő belekezdett az életmódváltásba és alapul az update módszert alkalmazza. Ha esetleg "társ" kellene a fogyásban, vagy csak tényleg bíztatni akarod magad azzal, hogy látod más is küzd.


Én sok kitartást kívánok nektek!

2012. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Elfelejtettem megadni a facebook azonosítót: Alakreform Ancsa


Sok sikert!

2012. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy nem fogod már részletesen leírni, mindegy. Nem csak hasról, mindenhonnan csak hatékony diétával lehet fogyni. És lokálisan nem lehet fogyni, ha fogysz, akkor mindenhonnan. Sok fehérjét kéne enned (húsok, tojás, túró) és kevés szénhidrátot. Így nem veszítenél izomból, hanem a zsír menne csak le, és nem is éheznél. 20 kg-ot ne akarj fogyni, akkor 55 kg körül lennél, az kevés a magasságodhoz. 60-65 kg sztem megfelelő lenne, persze nem 3 hónap alatt, több idő kéne. A biciklizés jó lenne, de nagyrészt a diétán múlik a fogyás.
2012. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6/8


Sok fehérjét...hát igazából alig eszek húst... mert elég finnyás vagyok,

max a felvágott amit megeszek, ilyet hogy pörkölt... a húsra abban rá se tudok nézni :/ Nme szándékosan,d e egyszerűán hányingerem lesz a nyálkás hústól. Én megpróbáltam ezt "leküzdeni" de mikor bevettem a számba libabőrös lettem és tényleg azt éreztem hogy nem marad meg a számban és hányni fogok :(

Szeretem a tejet-túrót-sajtot. A 20-kg ra azért gondoltam, hogyha még úgyis nagyon kövérnek néznék ki... akkor esetleg. Milyen ételekben van Kevés szénhidrát?

Arra gondoltam hogy találtam valami 2 hetes diétát.. amivel lehet 6-7 kg-t, tudom hogy ez számomra még kevés, és fennáll a lehetőség hogy visszahízom... de úgy gondoltam hogy lehetne ez egy "kezdő lökés" és utána már talán könnyebben menne az, amit leírtál.

2012. nov. 16. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
A 2 hetes diétának semmi értelme. Ha abbahagyod, hamar visszajönnek a kilók. Nem muszáj csak húst enni, de abban van sok fehérje. Sok szénhidrát pl. a rizsben, fehér kenyérben, tésztákban, édességekben van. De neten találsz táblázatokat, amikben részletesen le van írva.
2012. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!