Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Galandférges diétánál hány...

Galandférges diétánál hány kilót lehet leadni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Friss hetilapcikkből az ötletet. A galandféreg-petéket tartalmazó kapszulákat nyel le a fogyózó, a férgek a bélben kifejlődve minden táplálékot felzabálnak. Később féreghajtóval űzik ki a feleslegessé vált lakótársakat.

2017. jún. 12. 08:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
77%
Nem kell egyből 20 kilométereket lefutnod, elég ha csak odafigyelsz arra hogy mit eszel, és mellé tornászol otthon. Kis léptekbe kezd el, de soha ne bízz meg az állítólagos csodamódszerekben. Az egyik ismerősöm pórul járt emiatt. Sok sikert az életmódváltáshoz, hidd el sokkal inkább megéri ebbe beruháznod :)
2017. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

ez a módszer a 19. század előtti időkből való, vagy nem volt a leközlő oldal elég pontos, vagy direkt szenzációhajhász volt, mindegyis, ilyen elcseszett oldalakról ne gyűjts be információt!

én is olvastam erről, és hát azt is olvastam, hogy elég sok egészségkárosodást okozott, nem mellesleg nehéz volt megszabadulni tőle.

én biztos nem szeretnék méteres élősködőket magamban tudni, úgy, hogy komoly veszélyt jelentenek az életemre. akkor inkább dagad vagyok! (de egyébként nem vagyok az) :)


ne olvass h.üü.lye oldalakat, olyanokat, amik tele vannak mindenféle reklámmal, meg amúgy se jegyzi őket a szakma :)

2017. jún. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm a válaszokat, megkérdeztem a háziorvosomat és elképedve kérdezte normális vagyok-e"


Istenem, de megnéztem volna a fejét :DDD

Alig várom, hogy gyakorló orvos legyek, és ehhez hasonló kérdésekkel keressenek betegek.

[link]

2017. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!