Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most komolyan ilyen szuper...

Most komolyan ilyen szuper babák vannak a lakosság 99%-ban?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, sokszor itt is, hogy külön altatjak a babajukat és szinte a 6. Héttől végig alussza az éjszakát...


Nálunk nincs mód külön szobára, meg nem költözünk át a házunkban, ergo marad a közös szoba. No úgy kezdtük, hogy az elején kiságyba tettem, de mindig felebredt, sírt veszettül és mióta velem alszik azóta átalussza az éjszakát.


No de mi ez a sok, külön szobába a alszik, 6 hetes kora óta nem kel éjszaka dolog? 99%ban kajak mindenkinek olyan hihetetlen jó babája van, hogy át se kell menni? Nem volt egy hiszti se, hogy egyedül alszik, semmi sírás? Valaki volagostson fel, mert azért elég ekkeserito, hogy pl az én babám tok máshogy reagált arra, hogy a kis ágyába akartam altatni. Mielőtt valaki azt írja az én igényem, ez nem így van, hiába szeretek vele aludni, én az elején megprobaltam, a gyerek más hogy gondolta.


2019. okt. 30. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
50%
4 hónapos a lányom ő 6 hetes kora óta alszik egész éjjel. No de a fiam.. 2 éves és a mai napig 1x kell. Sose aludta át még az éjszakát 🤷‍♀️ nálunk van ez is az is de sokszor csak azért mondják, h végig alussza az éjszakát, mert nehogy már, ő ne mondhassa el mégha lódít is.
2019. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
64%

Te se haragudj, de sehol nem írtam, hogy hagyni kell üvölteni. Én se tettem, ha sírt, hát megvigasztaltam vagy épp a férjem, de azt ott tettük a kiságyban és nem vettük magunk közé. Nekünk se nyugodtak meg egyből egy perc alatt, de ettől még nem vittük egyenesen az ágyunkba.

De mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.🤷🏽‍♀️

2019. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
25%
Kedves #8, én meg kivettem. Sőt, meg sem vártam, hogy elkezdjen ordítani, nem is nyugtatgattam, mert tudtam, hogy éhes. Éheztesd ki magad egyszer rendesen, aztán szólj a kedves férjednek, hogy énekeljen neked egy dalocskát, és nézd meg, hogy jól laksz-e. Következetesség és értelmetlen szigor között elég nagy különbség van.
2019. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
81%

#13 Mond, te mi a búsról beszélsz?! Mutasd már meg hol írtam olyat, hogy éheztettük a gyerekeinket? Agyam eldobom.. Az, hogy te nem tudsz szövegetérgelmezni, az a te bajod, de ne kreálj már nem létező dolgokat.

Egyikőjük sem volt éhes, ugyanis képzeld hihetetlen módon meg voltak etetve, tiszta volt a pelusuk és nem éhesen és sz*arosan tettük ágyba..🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

Tanulj meg néhány sort értelmezni, mielőtt másnak esel!

2019. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
9%
Egyszer valami hasonlót kérdeztem én is. Szóval, mindenkinek mást jelent az ataludt éjszaka. Nekem azt, hogy 8-tol 6-ig aludjon. De a kommetelok 80 %-anak, már az is az, ha 11-tol 4-ig alszik, vagy, ha csak enni kel fel. Úgyhogy nyugodj meg, ugyanúgy felkelnek ők is egy csomószor.
2019. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
33%

"És a következetesség nem azt jelenti, hogy ha sír, akkor kikapom és viszem a szülői ágyba. Ha sír, akkor is a kiságyban kell altatni és ott megvigasztalni"


Próbáld már ezt megcsinálni az éjszaka közepén egy éhes újszülöttel, szuperanyu. Azért kelnek éjjel, mert valami bajuk van. Fáj a hasa, jön a foga, éhes, szomjas. Erre pont nem az a megoldás, hogy nem veszem ki az ágyból, csak vígasztalom. Én legalábbis soha nem tudtam ezt megtenni a gyerekkel. Soha, biztos, hogy nem, kizárt.

2019. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
48%

8

Akkor mond el hogy egy ilyen gyerekkel, hogyan csinálnád ezt a fene nagy következetességet.

Éjszaka is kel 3 óránként magától. 1 óra hosszat cicizik utána meg ugye még büfi. Ez azt jelenti maradt kevesebb mint 2 órád míg megint kel. De még ha nem aludt el cicin (mert 10ből 8szor bizony ez van) akkor altatni is kell. Jobbik esetben maradt 1 órád mire leteszed a kiságyba. Mire eljutsz az ágyig és éppen elaludná, felébred és sír.

Na hát én ezt csináltam 2 és fél- 3 hétig. Nappal aludtam valamicskét, de akkor sem alszik csak 1szer nagyot. Az olyan 3 max 4 óra. Hulla voltam a ház meg szaladt. Aztán 1 éjszakai szoptatás alkalmával, zombi módban, magam mellé fektettem, szájába adtam a cicit és láss csodát 7 azaz hét órát aludt egyben. Ott mellettem. Ennyit a következetességről.

2019. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
86%
Az első perctől a saját kiságyában aludt de velünk egy szobában. Ha felkelt akkor szopizott, elaludt és visszatettem a kiságyba minden alkalom után. 4 hónaposan átaludta az éjszakát, akkor külön szobába tettük, vígan aludt ugyanúgy. Este 8-kor egyedül elalszik 8 hónapos kora óta és reggel 9-ig alszik. Nagyon ritkán kel fel éjjel de akkor azonnal megyünk hozzá megvigasztaljuk és magától visszaalszik. Velünk sosem szeretett aludni; nyűglődik egész éjjel majd 5-kor kel és egész nap hisztis. Minden gyerek más.
2019. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
75%

Mi van #16, talán ráléptem a tyúkszemedre? :D

Komolyan minek okoskodik az olyan, akinek alapvető problémái vannak a szövegértéssel..?

Ne haragudj már, hogy nem magyaráztam el részletesen a nyilvánvalót, mint pl ha egy gyerek éhes, akkor természetesen meg kell etetni, mert mertem feltételezni, hogy értelmes felnőtt emberek létére ez egyértelmű, de látom óriásit tévedtem.🤦🏽‍♀️

Ez nem szuperanyuság, de innen is látszik milyen rosszindulatú vagy, csak mert neked nem jött össze a kiságyban altatás, máris a másikat kell támadni, amiért ő következetesen járt el és nem vitte a szülői ágyba a gyereket.

Lehet számodra felfoghatatlan, de van hogy egy baba akkor is sír, ha nem éhes és nincs bekakilva. Hihetetlen, mi? Na akkor kell eldönteni, hogy fogod és egyből magad mellé veszed vagy próbálod megnyugtatni az ágyában.

Azt se írtam le, mert gondoltam ez is egyértelmű, de a kiságyában való vigasztalást se úgy értettem, hogy ki se vedd, csak az ágyban simogasd, mi is volt hogy kivettük, mentünk vele egy kört ringatva, majd visszatettük a saját ágyába!! Áruld már el, miért fáj ez neked?

Te ott altatod a sajátodat, ahol akarod és akkor veszed ki, amikor akarod, más dolgába meg nem kell beleütnöd az orrod, főleg nem úgy, hogy azt se érted mit írtam.

2019. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
69%

Éjszaka 3 óránként kel és 1 óráig cicizik.

Na ezt kellene elfelejteni rohadt gyorsan, hogy minden nyikkra cicire tenni, na meg hagyni egy órát nyammogni. Ha éhes, akkor normálisan eszik éa 10-15 perc alatt jóllakik. Minden más csak komfort. Ezt rengetegen elba***sszátok.

2019. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!