Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most komolyan ilyen szuper...

Most komolyan ilyen szuper babák vannak a lakosság 99%-ban?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, sokszor itt is, hogy külön altatjak a babajukat és szinte a 6. Héttől végig alussza az éjszakát...


Nálunk nincs mód külön szobára, meg nem költözünk át a házunkban, ergo marad a közös szoba. No úgy kezdtük, hogy az elején kiságyba tettem, de mindig felebredt, sírt veszettül és mióta velem alszik azóta átalussza az éjszakát.


No de mi ez a sok, külön szobába a alszik, 6 hetes kora óta nem kel éjszaka dolog? 99%ban kajak mindenkinek olyan hihetetlen jó babája van, hogy át se kell menni? Nem volt egy hiszti se, hogy egyedül alszik, semmi sírás? Valaki volagostson fel, mert azért elég ekkeserito, hogy pl az én babám tok máshogy reagált arra, hogy a kis ágyába akartam altatni. Mielőtt valaki azt írja az én igényem, ez nem így van, hiába szeretek vele aludni, én az elején megprobaltam, a gyerek más hogy gondolta.


2019. okt. 30. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:
Egyébként én úgy is csináltam, hogy, amikor felebredt a kiságyaba és el kezdett sírni, hogy felettem, meg nyugodott, vissza tettem, de kB ugyan úgy visitott (nem 3x nem 4x... Jó sokszor). TEHÁT arra én is kíváncsi lennék. Vagy nem aludt átok egész éjszaka és nappal se a kiságyba szoktatásnal? Hogy kell elképzeli, írjatok le kérlek részletesen. Mert ez engem is nagyon nagyon érdekel. (teljesen komolyan, normális hangnemet értsétek)!
2019. nov. 3. 07:35
 62/73 anonim ***** válasza:
74%

60as vagyok. Az én fiacskám is ezt csinálja. Felveszem, megnyugtatom, visszarakom és ordít újra. És újra. Vagy mászkálok, ringató, elalszik, lerakom és ébred ordít. Vagy akkor nem ébred, csak 10-20 perc múlva. És ezt utána reggelig játsza. Tehát tényleg érdekelne, hogy lehet szoktatni.

Megnyugtatni meg csak úgy tudom, ha ki eszem. Simogatás, vagy ilyesmi semmit sem ér olyankor.

2019. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
84%
Hirtelen hogy eltűnt mindenki most, hogy érdeklődés lett a módszerekről.
2019. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
69%
Ha beraktam a ágyba és sírt akkor mellé ültem és simogattam, susogtam, mikor mi vàlt be , mitől nyugodott meg. Utána meg szépen abbahagyta, simogattam még vagy ráztam az ágyban a popóját éa szépen elaludt.Kb.5 nap kellett es onnantól nem sírt ha leraktam. Nalunk ennyi volt.
2019. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 A kérdező kommentje:
Az biztos. Csak ne legyen megint vita..
2019. nov. 4. 10:50
 66/73 anonim ***** válasza:
37%
Ez addig szép és jó amíg egy kis simivel meg lehet nyugtatni a gyereket. Az én babám át nem lehet. Ringathatom a kiságyban, simizhetem, csinálhatok barmit
2019. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
74%
Dettó! Enyémet sem lehet. Ha éjjel felébredt én sem kaptam fel rögtön. Előfordult hogy magától is megnyugodott egy perc alatt. Gondolom ilyenkor csak elzsibadt, vagy koppant valahol. Aztán volt olyan is hogy nekem is elég volt rátenni a kezem. De ezek voltak a ritka alkalmak. Onnantól pedig hogy tudott ülni, állni onnantól esélyem se volt pl visszafektetni ha nem akarta, mert rögtön pattant fel. Isten tudja hány éjszakát küzdöttem végig vele. Hogy minden alkalommal elaltattam kézben. Letettem. Már állt is fel, és nem hagyta hogy lefektessem. Ha pedig nem vettem ki akkor úgy üvöltött mintha nyúznák.
2019. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
Nekem még egy kérdésem lenne. Ki milyen kórházban szült? Elvitték a babát, vagy végig veled volt?
2019. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:
Ez amúgy miért fontos? Nálam velünk volt, első éjszaka külön, utána együtt. Margit.
2019. nov. 4. 13:36
 70/73 anonim ***** válasza:
Engem császároztak sajnos. 2 éjszaka nem lehetett velem. Első nap délután műtöttek. Akkor este behozták mellre tenni kicsit. Másnap meg azt hiszem talán 3szor hozták vagy 4szer. Éjszaka még nem maradhatott. Majd csak utána nap lehetett velem, de akkortól már éjszakára is
2019. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!