Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most komolyan ilyen szuper...

Most komolyan ilyen szuper babák vannak a lakosság 99%-ban?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, sokszor itt is, hogy külön altatjak a babajukat és szinte a 6. Héttől végig alussza az éjszakát...


Nálunk nincs mód külön szobára, meg nem költözünk át a házunkban, ergo marad a közös szoba. No úgy kezdtük, hogy az elején kiságyba tettem, de mindig felebredt, sírt veszettül és mióta velem alszik azóta átalussza az éjszakát.


No de mi ez a sok, külön szobába a alszik, 6 hetes kora óta nem kel éjszaka dolog? 99%ban kajak mindenkinek olyan hihetetlen jó babája van, hogy át se kell menni? Nem volt egy hiszti se, hogy egyedül alszik, semmi sírás? Valaki volagostson fel, mert azért elég ekkeserito, hogy pl az én babám tok máshogy reagált arra, hogy a kis ágyába akartam altatni. Mielőtt valaki azt írja az én igényem, ez nem így van, hiába szeretek vele aludni, én az elején megprobaltam, a gyerek más hogy gondolta.


2019. okt. 30. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
64es vagyok, velem végig ott volt. De ez miben számít szerinted?
2019. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:

Csak érdekel. Nálunk velem volt a baba. Már akkor is nagyon igényelte, hogy ne egyedül aludjon

De vannak ismerősök, akiknél eszik-alszik baba volt. Ott elvitték estére. Csak kíváncsi vagyok lehet e összefüggés

2019. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:

67 vagyok. 17 napig egyáltalán nem volt velem ugyanis egy inkubátorban feküdt. Naponta egyszer adták ki a kezembe. Én írtam hogy 10 hónapig szenvedtünk a külön alvással, illetve nem alvással. Aztán mióta köztünk alszik azóta béke van.

Amúgy szomorú hogy megy a lepontozás megint, de végülis választ nem kapunk..

2019. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!