Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most komolyan ilyen szuper...

Most komolyan ilyen szuper babák vannak a lakosság 99%-ban?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, sokszor itt is, hogy külön altatjak a babajukat és szinte a 6. Héttől végig alussza az éjszakát...


Nálunk nincs mód külön szobára, meg nem költözünk át a házunkban, ergo marad a közös szoba. No úgy kezdtük, hogy az elején kiságyba tettem, de mindig felebredt, sírt veszettül és mióta velem alszik azóta átalussza az éjszakát.


No de mi ez a sok, külön szobába a alszik, 6 hetes kora óta nem kel éjszaka dolog? 99%ban kajak mindenkinek olyan hihetetlen jó babája van, hogy át se kell menni? Nem volt egy hiszti se, hogy egyedül alszik, semmi sírás? Valaki volagostson fel, mert azért elég ekkeserito, hogy pl az én babám tok máshogy reagált arra, hogy a kis ágyába akartam altatni. Mielőtt valaki azt írja az én igényem, ez nem így van, hiába szeretek vele aludni, én az elején megprobaltam, a gyerek más hogy gondolta.


2019. okt. 30. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
37%
Az én gyerekem 2 és fél éves és éjfél 2 között rendszeresen átjön közénk. Mondjuk 10-ből 8-szor. Nem viszem vissza, eleget ejszakaztunk, mostmar aludni akarunk, főleg, hogy mind a ketten dolgozunk. Lehet megint lepontozni.
2019. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
57%

Külön gratulálok a magasszintű intelligenciátokhoz, amit hűen tükröznek eme utóbbi kommentek (is).

Meg sem lepődök, hogy csak annyira futja, hogy gúnyolódtok azokkal, akik képesek voltak következetesen a különböző típusú, nem jó alvó gyerekeiket a saját ágyukba szoktatni.... Szánalmas.

Mindenki úgy altatja a gyerekét, ahogy akarja, felőlem 10 évesen is altathatjátok magatok és a férjetek között, de az hogy egyből támadtok és vádaskodtok, majd gúnyolódtok, az szimplán csak szánalmas.

Én is ideböföghetném, hogy biztos azért nem bírtátok a saját ágyába szoktatni a gyerekeiteket, mert alkalmatlanok vagytok a feladatra, de nem süllyedek a szintetekre... 🤷🏽‍♀️

Csak tudnám, akkor minek kérdezel, ha utána itt puffogsz a nem tetsző válaszokon és ovis szintre süllyedsz.:D

2019. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
24%

Pedig ideböfögted. A Te helyedben nem mások szemére vetném a gúnyolódást vagy a ferdítést.

Futotta többre, csak arra nem sikerült reagálni. Elképesztő, hogy mekkora megvetéssel állsz olyanokhoz, akik valamilyen témában mast gondolnak, mint Te.

De annak örülök, hogy az intelligenciámhoz gratulálsz, ez jólesik, tényleg.

2019. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
30%

52, az intelligenciáról írsz miközben hatalmas kapufát rúgsz... Ugyanis rögtön azt feltételezed, hogy ha valaki együtt alszik egy 1 hónapos, 10 hónapos, 2 éves gyerekkel az majd 10 évesen is együtt fog aludni. Ez olyan okos feltételezés, mintha én azt mondanám hogy azert mert ti nem alszotok együtt a kamasz gyereked majd semmibe nem avat be téged. Ugye milyen hülyeség?

Mindeközben elfogadást mutatsz de süt a lenézés az írásodból.

2019. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
56%

De sikerült reagálni, arról nem én tehetek hogy ez nem jutott el a tudatodig. Mindaddig, amíg úgy gondoljátok, hogy a szoktatas kérdése annyit tesz, hogy sírni hagyod a gyereket és éhezteted, addig eleve nincs miről beszélgetni. Leírtuk, hogy igen nálunk is volt hasfájós gyerek, volt fogzó gyerek, volt koraszülött, mégis sikerült mindet saját ágyban altatni. De ugye erre rögtön jön a támadás, mert hogy merek én ilyet írni.

Bár én még mindig normálisan leírtam a véleményemet a legelső kommentemben, nem támadtam másokat, mégis kapásból jött a válasz, hogy hát én éheztetem a gyerekeim és hagyom őket sírni. (??) Nehogy már még nekem kelljen ezek után bármit is magyaráznom.. Eleve nem is értem miért kéne magyarázkodnom bárkinek is, hogy számomra miért szoktatas kérdése a gyerek altatása.🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️


Továbbá #53 nem neked írtam az utolsó kommentemet, ugyanis azóta törölték a kérdező meg egy másik gúnyolódó hsz-t... tiszta ovi, biztos azért jár át még a két éves gyerek is a szülőkhöz, mert nem "szoktatta" jól. Ez mi, ha nem ovis kategória?:D

Ja és #54 nyugodtan megtanulhatsz szöveget értelmezni mielőtt okoskodni próbálsz, ugyanis egy büdös szóval nem írtam olyat, hogy akik maguk között altatják a gyereket, azoknal 10 évesen is ott alszik....🤦🏽‍♀️ Szimplán érzékeltetni próbáltam, mennyire hidegen hagy, kinek hol alszik a gyereke, épp ezért írtam hogy felőlem 10 évesen is aludhat ott , nem az én bajom. De örülök, hogy sikerült a lényeget megragadni.

Ja és az külön baromi vicces, hogy te beszélsz lenézésről, miközben a leges legelején is egyből egy olyan válasz érkezett a szoktatas témára, hogy hát mi sírni hagyjuk a gyereket. Továbbá megnyugodhatsz, a ti kommenteitekből süt csak igazán a lenézés, de ugye mások szemében a szálkát is, magadéban a gerendát sem.

Leírtam kb 5x, hogy magasról tojok rá, ki hol altatja a gyerekeit, de nehogy már normális legyen, hogy a másikat egyből támadni kell és nem létező dolgokkal vadolni..

2019. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
0%

55 nem tőlem érkezett a komment hogy sírni hagyod. Bennem ez fel sem merült. Az én első válaszom már jóval azután született meg, hogy ezen vitáztatok.

Azzal én sem értettem egyet, hogy ilyen baromsággal estek neked. Pontosan azért nem mert 10 hónapig én is keltem rengetegszer és pontosan tudom hogy az én fiam se volt éhes 2,5 hónapos kora óta éjjel. Vagyis én magam is tisztában vagyok vele, hogy nem csupán ezért ébredhetnek.

2019. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, hogy beleszólok ebbe a nem rám tartozó vitába, de 63%-os te inkább ne beszélj intelligenciáról, mikor számodra a saját szobában megnyugtatás egyenlő az éheztetéssel. Egy gyakorló anyáról feltételezed, hogy nem tudja mikor éhes a saját gyereke, és még neked áll feljebb?

Eleve az a kommentelő egy szót nem szólt hozzád te kezdtél vitázni vele, másrészről marha nagy észre vall ilyet benyögni, hogy nem hagytad sírni mert tudtad hogy éhes. Miért szerinted más anya nem tudja mikor éhes a gyereke??

Szerinted egy baba csak akkor sírhat ha éhes?

Hogy jön a megnyugtatás feltételnül az éhséghez?

Csak én nem értem a zseniális összefüggés?


Ezt a bezzeg Japánban monológot is nagyon vártam már.

Kérdezném, Te Japánban élsz, vagy vagy olyan irányú kötödésed? Vagy mi a frászkaikáért kellene nekünk hasraesni attól hogy egy számunka világvégén lévő más kultúrával megáldott országban hogy alszanak az emberek?

Szerinted őket érdekli, hogy a magyar ember hogy él?

2019. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
53%
De hol írtam én, hogy éhezteti? Megírnád, melyik szàmú komment?
2019. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
0%
Csak mert visszaolvasva, a 13. Számú kommentben ír vki olyat, amit lehet esetleg így értelmezni, azt meg elég nyilvánvaló, hogy nem én írtam.
2019. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:

55ös. Leírnád kérlek, hogy hogyan szoktatták rá a kiságyra? Komolyan érdekelne.

Miután éjszaka 1x felébred a babám, hiába altató vissza, 1p perc múlva felébred. Aztán ezt játszhatjuk reggelig. Vagy magam mellé veszem és alszik. De szeretném, ha vissza tudnám altatni az ágyába.

Hogy csináltátok?

2019. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!