Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha semmilyen...

Mit tegyek, ha semmilyen segítségem nincs a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Nem kellenek a negatív kommentek, meg az anyázások, nem kell betámadni. Szeretem a gyerekem, de olyan rossz baba. Nagyon sokszor felkel, és nem tudok normálisan aludni. A férjem 6 napot dolgozik, 4 napot van itthon, de abból a 4 napból úgy igazán 1-et van itthon, mert az 1. utazik haza, a 4. utazik vissza, a második nap meg pihen. Ma nagyon megijedtem, mert főzés közben, ráadásul állva elaludtam majdnem. Nekitámaszkodtam a kezemmel a konyhapultnak és aludtam pár percet. Múltkor meg fürdés közbe aludtam el, már a számnál volt a víz, amikor felkeltem és nem csak pár perc lehetett, mert hideg volt a víz. Ez nem tudom, hogy az alváshiánytól van-e, de megfeledkezek dolgokról, ha keresek valamit, akkor elfelejtem, mit kerestem, úgy emlékszem, hogy kivettem, aztán nem, mert bent hagytam (mármint nem a gyerek). Kezdek szétesni, vagy én nem tudom. Pár napja amikor kocsival mentem vásárolni, elfelejtettem, hogy kocsival vagyok és elindultam a picivel gyalog. Pár perc múlva jutott csak eszembe, hogy hoppá, kocsival vagyok.

Nincs senki a családból vagy a rokonságból, aki segíthetne, mert messze laknak, max anyám meg a húgom, de velük rosszba vagyok, már 2 éve nem beszélünk, felvenni meg nem igazán tudnánk valakit.


2020. aug. 3. 22:20
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
59%
Akkor milyen megoldást vársz? Amúgy meg semmi jogod másokat minősíteni, akik szó nélkül megküzdenek a gyerekneveléssel. Nekem is van kettő, nem könnyű, segítség nincs, de van a gyerekeknek apja is, akivel megtudjuk beszélni, hogy mi lenne a jó megoldás.
2020. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Amúgy meg semmi jogod másokat minősíteni,



Miért? Neked milyen alapon van jogod másokat minősíteni? Ki vagy te itt? Oké, van 2 gyereked, 5 éve talpon vagy. Jár a taps!👍👏👏👏👏👏 Itt van, legyél büszke magadra, aztán aki csak 6 és fél hónapig bírta, arra süsd rá, hogy hisztizik.

2020. aug. 4. 14:49
 33/43 anonim ***** válasza:
54%
Igen, hisztizel. Miért talán keresed a megoldást? Beszéltél a férjeddel, családoddal, barátokkal, hogy mit lehetne tenni? Nem! Akkor mit vársz?
2020. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

A férjemmel igen, de ha abban a 3-4 napban, amíg itthon van, segít, akkor mi lesz a többi 6 nappal?

A családommal nem fogok, mert nem állok le velük egy szóra se. Az anyám az unokájára, a testvérem az unokaöccsére nem volt kíváncsi, akkor majd pont ők fognak nekem segíteni? Hiszi a piszi.

2020. aug. 4. 15:53
 35/43 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mindenkinek áldozatot kell hozni. Vagy költözni a férjed munkahelyéhez közelebb, hogy minden nap haza tudjon járni, vagy ő keres közelebb.
2020. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, többen kérdezték, hogy nincs barátnőd?????????


Ha nincs 😮 az is téged minősít, mint ahogy a támadó válaszaid is.


Ha nincs család, mert rossz a viszony (kezdem érteni miért) akkor elő kell venni a barátnőket.


Egy sincs tényleg???

2020. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Te kezdtél el támadni!

De igen, vannak, csak nem azért barátaim, hogy a gyerekem pesztrálják.

2020. aug. 4. 17:35
 38/43 anonim ***** válasza:
35%
Én biztos hogy nem támadtalak, ugyanis ez a második hozzászolasom. Szomorú, hogy nincs se család, se egy barátnő, akire számíthatnal. Nagyon nagyon szomorú. Gondolkozz el, miért lehet ez.
2020. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
24%
De akkor minek vállaltál gyereket ha nem bírod és neked ez sok? Mire számítottál?
2020. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Utólag könnyű okoskodni, főleg, hogy nem is ismersz. A gyereknevelést bírom, csak az alváshiányt nem. Nem fogod fel, hogy állva elalszom? De nyilván ez csak hiszti meg kamu kérdés.
2020. aug. 4. 18:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!