Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha semmilyen...

Mit tegyek, ha semmilyen segítségem nincs a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Nem kellenek a negatív kommentek, meg az anyázások, nem kell betámadni. Szeretem a gyerekem, de olyan rossz baba. Nagyon sokszor felkel, és nem tudok normálisan aludni. A férjem 6 napot dolgozik, 4 napot van itthon, de abból a 4 napból úgy igazán 1-et van itthon, mert az 1. utazik haza, a 4. utazik vissza, a második nap meg pihen. Ma nagyon megijedtem, mert főzés közben, ráadásul állva elaludtam majdnem. Nekitámaszkodtam a kezemmel a konyhapultnak és aludtam pár percet. Múltkor meg fürdés közbe aludtam el, már a számnál volt a víz, amikor felkeltem és nem csak pár perc lehetett, mert hideg volt a víz. Ez nem tudom, hogy az alváshiánytól van-e, de megfeledkezek dolgokról, ha keresek valamit, akkor elfelejtem, mit kerestem, úgy emlékszem, hogy kivettem, aztán nem, mert bent hagytam (mármint nem a gyerek). Kezdek szétesni, vagy én nem tudom. Pár napja amikor kocsival mentem vásárolni, elfelejtettem, hogy kocsival vagyok és elindultam a picivel gyalog. Pár perc múlva jutott csak eszembe, hogy hoppá, kocsival vagyok.

Nincs senki a családból vagy a rokonságból, aki segíthetne, mert messze laknak, max anyám meg a húgom, de velük rosszba vagyok, már 2 éve nem beszélünk, felvenni meg nem igazán tudnánk valakit.


2020. aug. 3. 22:20
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sok hasznos tanácsot kaptál, de kicsit tényleg lekezelően válaszolsz, a többség segíteni akar. Valószínűleg a fáradtság miatt vagy ilyen, tényleg sűrgősen ki kéne pihenned magad, a babád és a magad érdekében.
2020. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy milyen megoldást vársz. Több kérdést feltettem, semmire sem válaszoltál. A részletek ismerete nélkül mást nem lehet tanácsolni.

Ha van olyan közeli barátnőd, kérj segítséget. Ha tényleg a barátnőd, akkor ennyit megtesz, hogy néha odafigyel 1-2 órát a gyerekre, amíg alszol egyet.

2020. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
12%
Etesd meg, cseréld ki a pelust, le a földre mind a ketten egy matracra, szőnyegre kapcsoljbe egy hangoskönyvet vagy mesét. Ő elvan te meg alszol.
2020. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!