Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki megbánta az anyaságot?

Van aki megbánta az anyaságot?

Figyelt kérdés

Mióta gyerek van azóta úgy érzem megőrülök a tudattól, bogy anya lettem, van egy gyerek akikért állandóan aggódik majd az ember, az ő dolgát kell intézni és a tudat, hogy már nem ketten vagyunk.

Úgy érzem közöttünk van és a férjem messze távol túl a gyereken. Van segítségem babysitter de nem ér semmit hisz akkor se jobb a tudat.

Állandóan múltunkról álmodozok milyen szép volt. Magunk ura voltunk, oda mentünk ahova akartunk, csak a saját dolgomat kellett intézni volt időm másra is gondolni. Most nem. Állandóan a gyerek körüli teendők veszik el az agyam. Szétrobbanok ettől. Szívem szerint örökbeadnám. De az se jobb mert akkor is a tudat ott lenne sose leszek független mert gyerekem van a világban valahol. Visszacsinálnám ezt az egészet ha lehetne.

Idegesít a létezése. Ha nélküle is vagyunk nem tudunk kikapcsolni mint régen idegesít a tudat vár otthon egy gyerek és ettől nem tudok ellazulni mint mikor nem volt.

Nem tudom mit tegyek. Pszichiáter azt mondta nem vagyok depressziós.

Ha elhagyom se lenne jó max független lennék de az agyamból nem tudom kitörölni és tovább idegesítene a tudat hogy anya vagyok.


Mi lehet ez? Jó lenne ettől a rossz érzéstől megszabadulni.



2020. aug. 26. 09:51
 71/91 anonim ***** válasza:
83%
Hát inkább lennék kérdező a te szerinted csak elleni való fejőstehén gyereke mint a tiéd. Tudod ő legalább szeret...
2020. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 A kérdező kommentje:
Jól teszed :) Velem rosszul járnál az biztos..
2020. aug. 31. 17:52
 73/91 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez egy troll.
2020. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
68%
Mondom, hogy egy troll... a kérdése meg egy nagy kamu.Valszeg a gyerekmentes övezetről jött ide provokálni.
2020. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
90%

Troll vagy sem, tény, hogy létező probléma.

Ennél már csak az a nagyobb probléma, hogy sok hozzászóló meg sem próbál hasznos tanácsot adni (pedig ezért jött létre a "gyakorikérdések"!) - csak azért ír, hogy alázhassa-rugdoshassa az igen komoly pszichés problémával rendelkező kérdezőt.

Belegondoltatok abba, hogy ez milyen következményekkel járhat?!

Mi van, ha pont ezek az utolsó cseppek abban a bizonyos pohárban, aztán másnap már nézhetitek is a híradóban, mint csinált magával és/vagy a gyerekkel?

Vagy akkor se jut eszetekbe, hogy talán a ti szavaitok is hozzájárultak egy tragédiához?!

Legalább a gyerekre legyetek már tekintettel!

2020. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
57%
És vannak akik be sem kerülnek a híradóba és otthon terrorizálja őket az anyjuk, és lelki nyomorékok lesznek egy életre, de hát ugye az nem nő aki nem szül. Kösz minden lelki terrorizálónak. :)
2020. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
62%
Lol szóval én vagyok a 60as ezek szerint😂😂 leszrlak mert én élvezem az életét és az anyaságot, de te sosem fogod
2020. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
26%

Elhiszem, hogy nem troll. Én ugyanígy érzek, írtam is a 50envalahány. Visszacsinálnám, mert sokkal jobb, boldogabb és tartalmasabb volt az életem a gyerek előtt. Szerintem sokan éreznek így csak nem mondják ki. Akár a mi szüleink korosztályában is (35 vagyok).

Azt nem értem, hogy aki imádják a csemetéiket, azok minek a francért vannak itt? Savanyú a szőlő? Mert ha annyira élveztem a csodás életeket a gyerekekkel, akkor minek olvashattok itt?

2020. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
91%
Attól mert valami nem érint,nyilván még érdekeltet... gondolom ezért!
2020. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
31%
Fura érdeklődési kör a megbánt anyaság annak, aki odáig van ezért a szerepért, mintha én, akinek mindene volt a sport, arról olvasnék, hogy mennyire nehéz mozogni, majd még fikáznám is az illető két, hogy bénák és semmirekellők. Most nem a gyerekmentesekről beszélek, hanem az anyatigrisekről.
2020. szept. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!