Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki megbánta az anyaságot?

Van aki megbánta az anyaságot?

Figyelt kérdés

Mióta gyerek van azóta úgy érzem megőrülök a tudattól, bogy anya lettem, van egy gyerek akikért állandóan aggódik majd az ember, az ő dolgát kell intézni és a tudat, hogy már nem ketten vagyunk.

Úgy érzem közöttünk van és a férjem messze távol túl a gyereken. Van segítségem babysitter de nem ér semmit hisz akkor se jobb a tudat.

Állandóan múltunkról álmodozok milyen szép volt. Magunk ura voltunk, oda mentünk ahova akartunk, csak a saját dolgomat kellett intézni volt időm másra is gondolni. Most nem. Állandóan a gyerek körüli teendők veszik el az agyam. Szétrobbanok ettől. Szívem szerint örökbeadnám. De az se jobb mert akkor is a tudat ott lenne sose leszek független mert gyerekem van a világban valahol. Visszacsinálnám ezt az egészet ha lehetne.

Idegesít a létezése. Ha nélküle is vagyunk nem tudunk kikapcsolni mint régen idegesít a tudat vár otthon egy gyerek és ettől nem tudok ellazulni mint mikor nem volt.

Nem tudom mit tegyek. Pszichiáter azt mondta nem vagyok depressziós.

Ha elhagyom se lenne jó max független lennék de az agyamból nem tudom kitörölni és tovább idegesítene a tudat hogy anya vagyok.


Mi lehet ez? Jó lenne ettől a rossz érzéstől megszabadulni.



2020. aug. 26. 09:51
 31/91 A kérdező kommentje:
Nem nem érzek semmit iránta ez van. Szép cuki meg minden de ennyi. Semmi több. Sajnálom ha elhagyom de ez sem állapot.
2020. aug. 26. 21:26
 32/91 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom melyik kommentre gondolsz facebookon, milyen csoport? Csak mert fbn csak privát csoport van gyerekmenteseknek. Ott megnézik kit vesznek fel, többnyire csak ajánlásra.


Gondolkozz már mi a nagyobb szégyen te agyhalott!!!? Esetleg az hogy szülsz ész nélkül aztán sírsz hogy szar az életed, vagy az ha beismered hogy nem kedveled a gyerekeket, nem neked való a gyerekvállalás és nem mész le csicskába , csak mert nyaggat a környezeted hogy gyerek az kell, inkább mész a birka tömeg után.

Amúgy meg semmi rosszat nem ír ott senki, már ha az OLDALRA gondolsz. Csak több eszük van mint neked.

2020. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
78%
Jobban jár ha elhagyod. Ebben igazad van. Remélem lesz neki valaki, aki igazán szereti.
2020. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen az amikor fáj az igazság kérdező.
2020. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim válasza:
92%
Szeretnék valami szépet írni, de mivel a bejegyzés ritka őszinte - és ezért egyébként minden tiszteletem, különös tekintettel a téma teljes tabu mivoltára- ezért én is őszinte leszek. Én elhinném a pszihológusnak, hogy nem vagy depressziós. Nekem szimplán úgy hangzik, mint aki egy hatalmas hibát követett el, és most annak a következményeit viseli.Tudom, hogy kegyetlenül hangzik, meg utólag könnyű okosnak lenni....de ez történt. Ráadásul 34 évesen szültél -azért ez jóval idősebb annál, mint hogy mások rábeszélését tudd ezért hibáztatni....A gyereked nagyon sajnálom, mert ő az egyetlen aki egyáltalán nem tehet semmiről. Viszont:azért azt nem gondolnám, hogy itt vége az életednek. Szerintem még van remény - csak valahogy meg kell találnod a módját, hogy megtanulj a döntésed következményével együtt élni. Hogy ez ennyire őszintén leírtad, kezdetnek nagyon jó! Kitartást Neked!
2020. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim válasza:
81%
Most még csak a férjed hallgatja, hogy megbántad, később a gyereked is fogja, és az már nagy trauma. Ne hidd, hogy nem érzi, akármilyen kicsi. Rengeteg defektes ember képződik így, hogy egy életen át próbálja feldolgozni az anyai szeretet hiányát. Azt kell végiggondolni, hogy mi a legjobb megoldás, amivel mindenki jól jár. Te boldogtalan vagy, és ha nem változtatsz, rámehetsz teljesen. Most még elég kicsi a gyerek ahhoz, hogy el tudja fogadni, hogy anyu lelépett. Később ez egyre nehezebb lesz neki. Adj esélyt a férjednek, hogy új életet kezdjen, és találjon egy olyan párt, aki helyetted is szeretni fogja a gyerekét. Te meg keress egy olyan férfit, aki nem akar utódot.
2020. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 A kérdező kommentje:

33.kommentelő.A nyílvános oldalukon övön aluli megnyílvánulások vannak.

Szaporodsz, kölök, fattya, elásni besózni, verném fejbe a kölköt, basz@ám le az ágyról.....olvass vissza posztokat.

A csoportba bent vagyok persze kutyás profillal :) gusztustalanság ami ott megy..

2020. aug. 26. 22:58
 38/91 anonim ***** válasza:
57%

Nem gusztustalan, leírják mit gondolnak , igazuk van, és van annyi önismeretük, és tisztában vannak azzal is, hogy nekik nem kell gyerek, mert nem kedvelik őket/ nem akarnak úgy élni, nem utólag siránkoznak mert rosszul döntöttek. Az hogy te rühelled az életed mert szültél egy nem kívánt gyereket aztán hisztizel, hogy szar neked és a gyereket okolod a nyomorodért, plusz simán megfordul a fejedben hogy elhagyod , + a férjedet is, milliószor gusztustalanabb, csak szólok. Hát tudod, meg is érdemled. Nem tudlak sajnálni. Aki hülye, az egye amit főzött.

Az is sokat elárul rólad, hogy sunyi módon rejtőzködsz egy olyan csoportban, aminek a lényegével nem értesz egyet.

2020. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 A kérdező kommentje:

Utálják. Aztán több nőt láttam már babát akarok terhességi tesztre várva csoportokban. Fura. Nálatok rohadt kölköket írnak a másikbsn de cukker ez a babó. Furák vagytok....

Rengetrg köztetek a meddő nő és így éli ki a fájdalmát. Szégyen.

Igen inkább lelépek és esélyt adok a férjemnek új párt találni aki egyben egy új jó anya lehet remélem a gyereknek mert én erre nrm vagyok alkalmas.

2020. aug. 26. 23:24
 40/91 anonim ***** válasza:
84%
39: Szuperül összefoglaltad!
2020. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!