Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megragni a babának az ételt...

Megragni a babának az ételt ? Vajon káros lehet?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,mert egy hasonló kérdés alatt ment a támadás : nem vagyok cigány , nem vagyok szegény , van itthon botmixer, turmix ,stb . Nem vagyok lusta ,trehany.


Néha ebéd közben megragom a gyereknek az ételt . 13 hónapos de még csak 4 foga van. És például ha tészta vagy hús van néha megragom neki. Egészséges vagyok ,az összes fogam megvan és jók ,nem dohányzom,nem iszok.


Vajon artok neki ezzel ?



2021. febr. 8. 21:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
65%

Bruhahahsha.... egyéves e nyelven beszélő csodagyerek...


Ez már a holnapi esti mese?? 😂😂😂

2021. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
69%

Kimaradt a 3


Egyévesen 3 nyelven beszélő..


😎

2021. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
85%

"és a fenekét is csak akkor nyslazom be ha kupot kell beadnom"

Én balga, azt hittem, a kúpot nyálazod be... Hát ennek a gyereknek aztán szó szerint ki van nyalva a s...gge akkor! :D

Popsitörlő helyett is a nyelvedet használod?

2021. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
88%
Hát tudod, Amerikában simán beviszik szexuális zaklatásért az apukát, ha a lányának pisilnie kell és segít lehúzni a bugyiját (pár éve olvastam egy ilyen esetről). Te meg a gyerek fenekét nyalogatod, és vigyorogsz a nyelves puszin? Nem, nem vicces! ÁRT a gyerek szexuális fejlődésének is.
2021. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂😂 hogyne art neki . Az hogy amúgy mindent megkap, imádjuk, a haja szála sem görbült meg még soha az nem számít ,csak az hogy benyalazom egy évben 2 X a segget és ettől debil lesz . Na ne mar.

Inkább igyatok meg a bio , Chia magos,vegan ,laktózmentes kokusztejecsketeket és huzzatok el melegebb éghajlatra. Ez valami elképesztő ....

2021. febr. 9. 21:10
 56/64 anonim ***** válasza:
90%
Ő kérdez, kér segítséget és mi húzzunk el... Szép példány, mondhatom:D
2021. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
Itt már rég nem a kaja megragasarol van szó. Hanem szó szerint pedofilnak neveztek! 😡😡😡😡😡😡😡
2021. febr. 9. 21:24
 58/64 anonim ***** válasza:
89%
Jó, csókolgasd szájon a gyereket, nyalogassátok egymás száját, nyelvét, nyald a fenekét, te dolgod. De ne magyarázd már be másoknak, hogy ez tök normális és elfogadott
2021. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
89%

Te dicsekedtél a nyelves puszival meg a fenéknyalogatással. Ha nem hozod fel példának (bizonyítandó, hogy milyen grandfaca módon nevelitek a gyereket), a kutya nem törődött volna vele. Magyarán: nyitott szájjal befutottál a faxerdőbe.

Amúgy azzal is ártHATSZ, ha mindig mindent megkap, minden a popója alá van rakva (esetedben szó szerint ki van nyalva).

(a bio cuccokat utálom, laktózmenteset pláne, a vegánokat ki nem állhatom, mert extrém húsevő vagyok, a kókusztejet pedig nem szeretem - tehát maradok :-D)

2021. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

Te legalább megmosolyogtattal. 🙂🙂🙂 Én sem tejet iszok . A férjem épp most indította be Andrea bocellit a YouTube-on. Gondolom ebből ma lesz valami , úgyhogy én most lelépek , jobb dolgom is lesz 😂

Nektek is hasonlóan szép estét !

2021. febr. 9. 21:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!