Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megragni a babának az ételt...

Megragni a babának az ételt ? Vajon káros lehet?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,mert egy hasonló kérdés alatt ment a támadás : nem vagyok cigány , nem vagyok szegény , van itthon botmixer, turmix ,stb . Nem vagyok lusta ,trehany.


Néha ebéd közben megragom a gyereknek az ételt . 13 hónapos de még csak 4 foga van. És például ha tészta vagy hús van néha megragom neki. Egészséges vagyok ,az összes fogam megvan és jók ,nem dohányzom,nem iszok.


Vajon artok neki ezzel ?



2021. febr. 8. 21:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy nem értem miért írtad ki a kérdést, mert tudod, hogy provokatív, irod, hogy jók a fogaid vagyis tudod, hogy mindenki s fogszuvasodással jön majd, és csupán annyi a kérdésed hogy artasz e neki. De ezt pont a fentiek miatt már meg is válaszoltad.

Ha meg tudod ezeket és megis megrágod, akkor kb leszarod, mert mész a magad feje utan, így újból csak nem értem miért ortad ki. Mire számítottál? Mi lenne az ideális válasz?

2021. febr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer ültünk egy orvosi váróba. Ott ült egy kisbaba az anyjával, gyerek ledobta a cumit, anyuka felvette, bekapta, visszatette a gyerek szájába. Egy doki pont végig jött a váron, a jelenet végén visszafordult és megkérdezte anyukát, hogy kiszokta-e elégíteni a férjét orálisan? Anyuka csak pislogott, a doki meg közölte, hogy amennyiben igen, most adott át több millió bacit a gyereknek. Halál kellemetlen volt, de nekem azóta eszembe se jut a férjemen kívül mással nyálat cserélni.
2021. febr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
88%

Erre mást nem tudok mondani, csak hogy undorító, egészségtelen, beteges...



Nem vagy lusta? Dehogynem 🤣🤣🤣 elmondom neked, a hust is simán viszi a botmixer... ha nem lettél volna lusta, kipróbaltad volna, tudhatnád...


Fiamnak 10hósan jött ki az első foga. Addigra szó szerint mindent evett. Ertelemszerüen nem voltam lusta, a húst összeaprítottam, meg ami olyan volt, de pl a tésztát szétrágta... a rántotthúst is elcsócsálta a mamánál simán...


A szájrapuszi megint ugyan ez a kategória. Átdugja a nyelvét, te meg ezrn röhögsz? Jézusom. Eskü nem vagy épp elméjű... és mŕg büszke rá bakker...


Én is egésznap puszilgatom, ölelgetem a fiam (ha hagyja) 22hónapos. 1x nem adtam a szájára, ott az arca... jóhogynemmár lesmárolod basszus...

2021. febr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
89%

"van itthon botmixer, turmix ,stb . Nem vagyok lusta ,trehany."

De, pont, hogy az vagy:D Ha nem lennél az, nem gusztustalankodnál így a gyerekkel. Őszintén, te megennéd, amit más odaköp eléd, félig megrágva?


Ritka primitív nő lehetsz.

2021. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
85%
Én még attól is rosszul vagyok, ha a látok olyat a játszótéren, hogy leesik a cumi az anyuks meg bekapja és belenyomja a gyerek szájába. Ha van botmixer és turmix akkor használd azokat. Én soha nem puszilgattam a gyerekek száját pedig már a nagy 9 éves. Bármi lappanghat benned. Főleg egy jó kis herpesz. Nem bántalak de ne csinálj ilyet!
2021. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
77%

Majd 12-13 év múlva a fiacskája fogja ide kiírni a kérdést, hogy "miért áll fel a dákóm, ha anyám puszit ad?"


Pffffff!

2021. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, látjuk, hogy lefele pontozol mindenkit... De tudod, ha valaki az autópályán szembemegy a forgalommal, akkor nem mindenki más a hülye. :)
2021. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
Mert attól áll fel a dakoja ha puszit adok ? Mi van ? Na ez már sok!
2021. febr. 9. 11:04
 29/64 anonim ***** válasza:
74%
Neeem, a sok(k), h olyan debil vagy, h megrágod....
2021. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, elárulod Nekünk, hogy miért írtad ki a kérdést, ha csak a saját böszme hülyeségedet fogadod el? :)
2021. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!