Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megragni a babának az ételt...

Megragni a babának az ételt ? Vajon káros lehet?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,mert egy hasonló kérdés alatt ment a támadás : nem vagyok cigány , nem vagyok szegény , van itthon botmixer, turmix ,stb . Nem vagyok lusta ,trehany.


Néha ebéd közben megragom a gyereknek az ételt . 13 hónapos de még csak 4 foga van. És például ha tészta vagy hús van néha megragom neki. Egészséges vagyok ,az összes fogam megvan és jók ,nem dohányzom,nem iszok.


Vajon artok neki ezzel ?



2021. febr. 8. 21:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
Mint a melyik ? 😂😂
2021. febr. 9. 17:33
 42/64 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk naturistak , de ő látta ma anya nunijat, apa kukijat , pusziszkodunk vele és előtte , együtt furdunk stb .. mi mindent vele és vagy együtt csinálunk amióta a világon van . És egy igazi bensőséges kapcsolat van közöttünk . . Természetesen nem szeretkezunk előtte , meg semmi ilyen szexuális dolog ,de én természetesnek tartom ezeket a dolgokat . A fenekét megpuszilom ,sőt ha kupot kell adni neki be szoktam előtte nyálazni. És akkor most mi van ? Jaj ne legyetek már ilyenek . Anyám is így csinálta nekem és mi bajom lett ? Van egy tökéletes édes gyerekem , egy normális férjem stb ... Nem kell ez nekünk ennyire prudnek lenni
2021. febr. 9. 17:36
 43/64 anonim ***** válasza:
50%
Akkor csinwld azt amit akarsz!
2021. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
90%

"Anyám is így csinálta nekem és mi bajom lett ?"

Hát fejben elég sok, ahogy látjuk:D

2021. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

A naturalista szót keresitek.

A kérdező meg nettó troll... 😂🤦

2021. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
66%
Kamu
2021. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
67%
45-höz csatlakozom! Egyetértek. :-D
2021. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
70%

A kis 50%-os hogy nyomkodja a pirosat ...

(igen Kérdező, látjuk)

2021. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
65%
"Anyám is így csinálta nekem és mi bajom lett ?" - hááát, elég komoly baj van a toronyban. Némelyí tetted már a pedofília határát súrolja (ld. nyelves puszi és fenéknyalogatás, meg puszilgatás).
2021. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

Pedofília? Na álljon meg az a kbaszott hegyi menet! Ő dugja át a nyelvet a számba mert vicces neki , és a fenekét is csak akkor nyslazom be ha kupot kell beadnom . Milyen pedofíliáról beszélsz?

Szégyenld magad !

A férjem olasz ,én magyar vagyok. A fiam olaszul 5 , magyarul 13 szót tud egy évesen , és közben angolul is tanul mivel a férjem nem igazán beszél magyarul és angolul kommunikálunk.


Egy életvidám , gyönyörű kisfiú aki csak úgy ragyog a szeretettol . Minden szülőnek ilyen gyermeket kívánok és minden gyereknek ilyen szülőket akik mindennél jobban szeretik őket.

Ha évente 2x ellátogatunk Rómába ,ott teljesen normális a szájra puszi. Engem is az egész család szájra csókol. Ennek semmi köze a szexualitáshoz vagy a szerelemhez. Ez az egyfajta mely tisztelet , bensőséges szeret, családi összetartás jele. Ahány ház,annyi szokás . De azt azért nem engedem hogy itt holmi szerencsétlen r...o pedofilozzon!

2021. febr. 9. 20:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!