Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megragni a babának az ételt...

Megragni a babának az ételt ? Vajon káros lehet?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,mert egy hasonló kérdés alatt ment a támadás : nem vagyok cigány , nem vagyok szegény , van itthon botmixer, turmix ,stb . Nem vagyok lusta ,trehany.


Néha ebéd közben megragom a gyereknek az ételt . 13 hónapos de még csak 4 foga van. És például ha tészta vagy hús van néha megragom neki. Egészséges vagyok ,az összes fogam megvan és jók ,nem dohányzom,nem iszok.


Vajon artok neki ezzel ?



2021. febr. 8. 21:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
86%

29: ajánlgattam tegnap, hogy - neten is elérhető forrásokból - olvasgass a gyerekek pszichoszexuális fejlődéséről.


A nyelves puszi qrvára nem az anya-gyerek szeretet területe, hanem a szexualitásé!

2021. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
Igen, káros. A babák ínye nagyon kemény, mivel ott vannak benne a fogak. A húst tudják nehezebben rágni. De ha apróra van vágva, az sem okoz gondot.
2021. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, én szeretnék 100%-os választ adni!

Nem anyuka, nem káros, kimondottan egészséges! Nyugodtan rágja meg neki továbbra is, puszinál meg dugja be ön is a nyelvét. Kamaszkorban illik ezekről leszokni, de addig csak az anya-gyerek kapcsolat virágzását segíti elő. :D

Remélem hasznos választ adtam, nagyon igyekeztem.

2021. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
87%
34es 👍🤣🤣🤣🤣
2021. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:
A fenekét is megszoktam puszilni . Össze erintjuk a nyelvünket és ezen nevetünk. Bekapom a labujjat stb .. szerintem ő még nagyon pici és ebben semmi szexualitas nincs csak végtelen szeretet
2021. febr. 9. 16:41
 36/64 anonim ***** válasza:
79%
Te tök hülye vagy 🤦‍♀️
2021. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
86%

Pfuuubammeg....

És erre büszke vagy? Csak gratulálni tudok....

2021. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Es akkor most mi van ? Minden hétvégén együtt pezsgofurdozunk. Az egész család. Mármint mi hárman . Nyilván előtte én meg az apja lezuhanyzunk. De mégiscsak a gyerekünk . Általunk létezik, belőlem jött ki . .
2021. febr. 9. 17:10
 39/64 anonim ***** válasza:
74%
Ha ti ennyire naturisták vagytok és természetes a gyerekkel való smárolás, hát egészség. De hogy minek jó ezt kiteregetni ország, világ előtt.
2021. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
88%
Lassan jobb lesz ez a kérdés, mint a húsos-csontos...😂😂😂
2021. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!