Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megragni a babának az ételt...

Megragni a babának az ételt ? Vajon káros lehet?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,mert egy hasonló kérdés alatt ment a támadás : nem vagyok cigány , nem vagyok szegény , van itthon botmixer, turmix ,stb . Nem vagyok lusta ,trehany.


Néha ebéd közben megragom a gyereknek az ételt . 13 hónapos de még csak 4 foga van. És például ha tészta vagy hús van néha megragom neki. Egészséges vagyok ,az összes fogam megvan és jók ,nem dohányzom,nem iszok.


Vajon artok neki ezzel ?



2021. febr. 8. 21:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
92%

Szia

A tésztát villával össze lehet törni, a makarónit késsel vágódeszkán felvágom.

Én amit ő megnyamnyog megeszem, de hogy megrágjam és úgy egyen. Gondolj bele, te megennéd amit a férjed megrág.

2021. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon undorító!

De azért ott megakadt a szemem hogy a tésztát miért??? De komolyan? 1 évesen jött ki az első 2 foga a lányomnak addigra mindent megevett, elrágta az ínyével.

2021. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
89%

A babák steril szájüreggel születnek. A fogszuvasodás számukra tulajdonképpen fertőző betegség. A cariest okozó baktériumokkal általában a szülők fertőzik meg őket szájra puszival, kanálnyalogatással stb.

Szóval igen, árthatsz neki!

Nem is értem ez hogy jut eszedbe.

Egy dentálhigiénikus

2021. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
91%
Pont a tésztát a legkönnyebb megennie. Szétmálik a szájában, ahogy nyammogja...
2021. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit . Amúgy se lenne senki 50%on csak miattam . Értem , köszi a válaszokat.
2021. febr. 8. 22:40
 16/64 anonim ***** válasza:
90%

Jézusmária, mondd hogy trollkodsz ezzel a nyelvespuszival!


Olvasgass a pszichoszexuális fejlődésről, mielőtt szegény kisfiadat abuzálod....

2021. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
9%
Az én fiam nem ette a püréket,gyakorlatilag azt ki is hagytuk mert csak 1-2 kanállal fogadott el. 10 hónaposan már darabosat evett. Igyekeztem mindig úgy főzni,hogy gond nélkül tudjak belőle neki is adni. De volt olyan eset,nem is egyszer,hogy nem úgy sikerült a rántott vagy sült hús,mert kicsit kiszáradt és kemény lett. Megrágtam neki én is úgy meg tudta enni. Tésztát mondjuk nem kell,és egyre ügyesebb lesz meglátod. Egyre bátrabban mered majd neki adni azt is ami nem vaj puha és egyre nagyobb falatkákat. Én ebben semmi undorítót nem látok,az anyja vagy nem egy idegen. Egészséges vagyok én is,nincs rossz fogam,semmi baja nem lett. Már 2 éves és a minap a kutyával ugyanazt a kiflit ették,későn vettem észre,azóta is él a gyerek. Sőt a levest is volt olyan amikor még nem evett egyedül az enyémet adtam az én kanalammal. Ahány ház annyi szokás. Én megértem az előttem szólókat,hogy miért írják hogy ez undorító. De szerintem nem az és baja sem lesz tőle. Én úgy gondolom.
2021. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
86%
A húgom 10 hónaposan, fog nélkül ette a rántott csirkecombot. (régen volt, más világ, tudom, hogy ez most borzalom, de akkor normális volt, hogy ilyesmit evett)
2021. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
91%
Aztán majd, ha öreg leszel és neked lesz 4 fogad, a felnőtt fiad fogja előrágni neked a tésztát?
2021. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez a kérdés csúcs. 😃 Nem hittem, hogy van ilyen
2021. febr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!