Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van más is a.k.inek nincs...

Van más is a.k.inek nincs ideje takarítani a házban 1-3hós baba mellett és nincs segítsége?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon későn ér haza minden nap mivel van vállalkozása is , így rám marad minden. Nagyszülők sem tudnak most még a babára sem vigyázni kicsit..

Más is van így?


2021. ápr. 1. 12:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:
Nemis én pontozralak le. Se fel se le nem pontoztam senkit. Csak most olvasom a kommenteket
2021. ápr. 1. 12:45
 12/67 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom még mindig a segítő szándék beszél belőled..
2021. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:

Hasfájós és sír ha leteszem. Kaját is babyslingbe csinálok.

És előtte mindig tisztaság volt , most rettentően nehéz.

Az ok: nem alszik a babám csak ölbe , ha leteszem sír.

Igen ha aludna legalább 1-1 órát napközbe néha.

Nem szép hogy így beszéltek!

2021. ápr. 1. 12:47
 14/67 anonim ***** válasza:
83%
Adamo hintát próbáltad már esetleg? Amúgy ne aggódj, idővel jobb lesz.
2021. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem szoktatod le erről, hogy kézben van magaddal tolsz ki meg a gyerekkel ha elmarad a mozgásfejlődésben. Tapasztalatból mondom. A második gyerek is próbálkozott ezzel de tudtam, hogy nem szabad. A hasfájást kezeld neki. Nekem sem segített senki. Én még dévenyre is hordtam a nagyobb gyereket pont ezért mert kézben volt mindig.
2021. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:

Köszi , más hintank van de benne bukik mindig ha hintazik.

Tiszta hányás és újra öltöztetem, majd csuklik ha sokat mozgatom, majd ha szopiztatom hogy elmuljon a csuklas kakil ,mert minden kaja után kb. akkor tisztába téves és így tovább..

De van hasonló mint az adamo hinta , megpróbálom.

(A babyhordozót felakasztom és majdnem ugyanolyan..szóval kipróbálom

2021. ápr. 1. 12:53
 17/67 anonim ***** válasza:
45%

Nyugi kérdező. Az ilyen nagyszájú nyert egy szobanövény gyereket és veri a mellét, hogy ő milyen csodálatos és ügyes. 😂😂 Közben el nem tudja képzelni, milyen egy hasfájós, nehéz természetű esetleg TE gyerek mellett. Meg is makkanna.

A "nehéz babákat az erős nők kapják, mert csak ők képesek megbirkózni ezzel. Kitartás.😘

2021. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
74%

El ne hidd a 17 hülyeségét. Ilyen kicsit még nem lehet semmihez hozzászokatni.

Az én fiam is ilyen volt. Sokat hordoztam, rajtam, ölben aludt. Érdekes módon 10 hósan járt 😱 És nem nem alszik velünk és csüng rajtam egész nap.

2021. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
24%
Ez csak hiszti. Érdekes én se panaszkodtam senkinek.
2021. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
67%
Jézusom hogy mennyi tökéletes anyuka van itt 😯😯 Fogjátok meg egymás kezét és sétáljatok el a naplementébe😂
2021. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!