Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van más is a.k.inek nincs...

Van más is a.k.inek nincs ideje takarítani a házban 1-3hós baba mellett és nincs segítsége?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon későn ér haza minden nap mivel van vállalkozása is , így rám marad minden. Nagyszülők sem tudnak most még a babára sem vigyázni kicsit..

Más is van így?


2021. ápr. 1. 12:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd, utolsó, legalább ennyi öröme legyen az életben szegénynek. Nekem "szobanövény" gyerekem van, de nem veszem magamra, ha valakinek az az egyedüli eredménye az életében, hogy el tudja látni a nehéz természetű babáját, akkor adjuk meg neki a lehetőséget, hogy legalább ebből megpróbálja a maga számára legjobbat kihozni.
2021. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
23%
Igen mert sokkal különb az aki lusta, tehetetlen, trehány 💩nak nézi a másikat, mert az ő gyereke nincs csak úgy el és nem ér a dolga végére 😂😂😂😂
2021. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
20%
Ezt te gondolod így 43as
2021. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
69%

Nekem egyáltalán nincs nagymama, férjem hétköznap 6-18 távol van, én születésétől kezdve mindig meg tudtam valamit csinálni, ha aludt akkor csináltam, vagy betettem a pihenőszékbe és vittem magammal, vagy este csináltam ha a férjem hazaért.

Azt nem hiszem hogy valakinek nincs napi 1 órája ha akarja..

2021. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
34%

Valaki jelentené az 5-ös hozzászólást?

Ritka primitív.

2021. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
55%
Nincs időd? :D Vicces vagy... inkább valld be, hogy lusta vagy és könnyebb a gyerekre fogni.
2021. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
66%
Primitív az igazság?
2021. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
57%

45 vagyok...most olvastam vissza....és nem szobanövény a gyerekem, kikérem magamnak, nekem konkrétan olyan a gyerekem, hogy már korábban el akartam vinni ADHD-s vizsgálatra, 2.5 éves most, de még mindig nem tud 2 percre se nyugton lenni, soha, semmilyen körülmények között nem. 8 hónapos korában elkezdett járni, gyakorlatilag stabilan, onnantól kezdve a bútorok teteje sem jelentett neki akadályt, napi ezerszer szedtem le a konyhaasztalról meg az éjjeli szekrényről.. Szóval minden csak nem szobanövény.

Mégis minden nap meg tudtam csinálni a házimunkát, nem kell nagytakarítást minden nap de kb egy mosást berakni és kiszedni kiteregetni konkrétan 5 perc azon kívül még megy a gép, elmosogatni 3 emberre kb 5 perc max egy napit, letörölni asztalt pultot székeket kb nettó 2 perc, beágyazni mindenhol ablakot nyitni mindenhol 5 perc, össszeszedni a játékokat 5 perc, nekem van vezetéknélküli Dysonom legyen áldott az egyik legjobb találmány gyerek mellé azt végig tolni a full házon 100+ nm 10 perc, teraszt szoktam lesöpörni felmosni 5 perc, fürdőben mosdót mosdópultot wc-t kitakarítani 5 perc, meg a mániám a tükrös felületek letakarítása 3 perc. Itt járok 40 percnél, utána még eltörölgetem és elrakom az edényeket, mondjuk száritóról a ruhákat is leszedem és elrakom ha van száradt,meglocsolom a növényeket, letörlöm a tűzhelyet, kiviszem a szemetet, ezek még mondjuk 20 perc. Egy óra a napból és megvan minden.

Ezen kívül mit kell egy házban csinálni még napi szinten? Nagyon semmit.

Heti egyszer meg általában péntek este vagy szombat reggel még apja itthon volt csináltam a portörlést meg a fürdősikálást, kukák kitakarítását, pókhálózást, hűtőbelsőt, sütőt és a kutya kifutót meg a kertet stb azért annyira koszosak nem vagyunk, hogy megegyen a por 1 hét alatt minket. Vasalni nem szoktam, tudok úgy teregetni, hogy normálisan nézzen ki minden ruhánk anélkül is.

Szóval nem szobanövény gyerek mellett is bele kell férnie ennyinek egy napba, ha máskor nem, akkor este. Ez csak igény kérdése szerintem, lehet lepontozni.

2021. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szobanövénynek nevezni egy gyereket primitívebb, mint lustának egy felnőtt embert.
2021. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egyenesen gonosz megjegyzés és gondold el ő valószínűleg gyereket nevel, egy olyat aki ezt a gondolkodásmódot viszi tovább 😟
2021. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!