Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a fiú nevet szeretné a...

Ezt a fiú nevet szeretné a párom, nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Megbaratkoztam már ezzel a névvel, egyébként mondhatni már tetszik is nekem, de igazából a férjemnek tetszik igazán.

Nagyon szeretné, tehát nem vitatkozom vele.


Baldur.


Egy a bajom, hogy

Baldur Benedikt von Schirach-ot juttatja eszembe, és ha másnak is mondom hogy a Baldurt-szeretnenk adni, a legtöbben arra az emberre hivatkoznak.

Ami egyébként itt Magyarországon nem érdekelne túlságosan, de tervben van hogy Németországba költözünk valamikor. Bár ez csak terv, nem biztos.

Németországban mennyire viselik jól ezt a nevet?

Nyilván mi nem Baldur von Schirach után neveznénk Baldurnak a gyereket, elég beteg lenne..



2021. júl. 18. 12:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
96%

Beírtam Facebookon a keresőbe. Rengeteg ilyen nevű ember van, Németországból is.

Hidd el, a kutyát nem érdekli.

Ha tetszik, add, ha nem tetszik, győzd meg egy másikról a férjedet.

2021. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
91%

A skandináv mitológia egyáltalán nem tanultsagtol függ. Nem tananyag az iskolában. Igazából a tantervet se tudják tartani a tanárok.


Előbb fogják ezt a nevet Hitlerékhez kötni mint egy istenhez.

2021. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
78%

18!


Hát nálam az első egy holland cég -mondjuk itt elek, ertheto- a masodik pedig az isten.

2021. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 A kérdező kommentje:
Nyilván a gyerekre értettem az ítélkezést, tehát ő fog a névvel élni.
2021. júl. 18. 12:51
 25/90 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tetszik, hogy őszinte legyek. Nekem is inkább a Gyűrűk Ura feelingje jön be :D

Schirach-ot én se ismertem, de most utánanéztem. Hát őszintén, ennyi erővel nem lehetne elnevezni mondjuk Winstonnak a gyereket, mert róla meg Churchill jutna mindenki eszébe. Vagy Józsefnek, és akkor külföldön Josefként meg Sztálinra asszociálnának. Hagyjuk már. Ha nektek tetszik és szerintetek jó név, akkor hajrá.

2021. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 A kérdező kommentje:
2021. júl. 18. 12:53
 27/90 anonim ***** válasza:
83%
Én istenről sem nevezném el a gyerekemet.
2021. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
100%
Ő az aki nem érez semmit? A God of War alapján legalábbis.
2021. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk a masodik világháború és a nácizmus hetedik-nyolcadik osztályos tananyag. Addigra már rendesen kinőnek a gyerekek a nevek miatti csúfolódásbol. Régen voltam már iskolás, úgy hogy nem feltétlenül mérvado, de az én emlékeim között bizony nem szerepel ez a név, itt hallottam először.
2021. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
37%

27!


Hogy hívják a gyereked?

2021. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!