Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a fiú nevet szeretné a...

Ezt a fiú nevet szeretné a párom, nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Megbaratkoztam már ezzel a névvel, egyébként mondhatni már tetszik is nekem, de igazából a férjemnek tetszik igazán.

Nagyon szeretné, tehát nem vitatkozom vele.


Baldur.


Egy a bajom, hogy

Baldur Benedikt von Schirach-ot juttatja eszembe, és ha másnak is mondom hogy a Baldurt-szeretnenk adni, a legtöbben arra az emberre hivatkoznak.

Ami egyébként itt Magyarországon nem érdekelne túlságosan, de tervben van hogy Németországba költözünk valamikor. Bár ez csak terv, nem biztos.

Németországban mennyire viselik jól ezt a nevet?

Nyilván mi nem Baldur von Schirach után neveznénk Baldurnak a gyereket, elég beteg lenne..



2021. júl. 18. 12:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, azért remélem tisztában vagy vele, hogy egy név nem fogja se jó, se rossz tulajdonságokkal felruházni. Csúfolni, pedig ha akarják, akkor tudják a füle, haja, járása miatt is.
2021. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim válasza:
96%

Érdekes, nekem erről a Baldur’s Gate című videójáték ugrott be.

A náciról, és az istenről nem is hallottam.

2021. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 A kérdező kommentje:
A god of warban végülis ugyanaz a személy szerepel, de másképp van megjelenítve benne.
2021. júl. 18. 13:04
 34/90 A kérdező kommentje:

A valódi istenségről:


baldr anyja megesketett minden élőt és élettelent, hogy a gyermekét senki se fogja bántani.

Egyedül a fagyöngyről feledkezett meg, mert úgy gondolta az úgyse tudná bántani.

2021. júl. 18. 13:06
 35/90 anonim ***** válasza:
88%
#30 Jézus 😂 😚
2021. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy attól még, mert Baldurnak nevezzük el, nem lesz isten. :D
2021. júl. 18. 13:07
 37/90 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a,, kandúr " jut róla eszembe xdd
2021. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
78%

Történelem szakon végeztem, soha életemben nem hallottam erről az emberről. Nem tartom magam műveletlennek, de sosem érdekelt ez az időszak, nem olvasgattam utána, engem más korszak érdekel, az iskolában meg sosem említették - még az egyetemen sem. Tehàt nem hinném, hogy annyira ismert ember lenne nálunk és ez ugrana be az embereknek.

Ettől függetlenül szerintem borzasztó név.

2021. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó név. Rossz a hangzása és ha olyan helyre koltoztok ahol meg ismerik is ezt a személyt akkor a gyerekkel is kicseszés.
2021. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy Németországban hogy hangzik, de Magyarországon semmiképp se nyerő. Ha le kell diktálnia a nevét, akkor mindig tisztázni kell, hogy hosszú vagy rövid u. Meg majd Bald úrnak fogják hívni.
2021. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!