Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával egynapos...

3 hetes babával egynapos kirándulás beleférhet már?

Figyelt kérdés

Visegrádra mennénk, Budapestről.

Reggel, ébredés után mennénk és késő délután érnénk haza.

27-28 fokot ír aznapra, napsütéssel.



2022. máj. 24. 19:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 anonim ***** válasza:
77%
Azt hitte megerősítést fog kapni de ráfaragott. Úgy gondolta más is jó ötletnek tartja elcipelni az éppen csak megszületett újszülöttjét egy szülinapi partyba hogy az anyuka bratyizhasson egy jót a barinőkkel.
2022. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/109 anonim ***** válasza:
71%
Hiába mondjátok neki, úgysem fogja fel, na. A gyerek dísznek kellett, most van kit ráncigálni. Még senkiről nem gondoltam, hogy szaranya, de most eszembe jutott.
2022. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 anonim ***** válasza:

Amúgy tudnátok erről valami hiteles, orvosi forrást adni, hogy nem szabad egy 3 hetes babát közösségbe vinni?

Itt mindenki akkora orvos meg szakértő, szívesen olvasnám ennek a tudományos hátterét is :)

2022. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/109 anonim ***** válasza:

Parancsolj

[link]

2022. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 anonim ***** válasza:
95%

[link]

És itt pedig leírja azt (anyatejes táplálás esetén) hogy a harmadik hét végére alakul ki valamelyest kellő immunválasz a babák szervezetében. Azaz egy éppen 3 hetes baba immunrendszere igen csak gyenge még.

2022. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/109 anonim ***** válasza:
71%
93. Hát a google a barátod. Azért ha ezt nem tudod magadtól, akkor igencsak korai volt a gyerekvállalás. Azt tudod ugye, hogy pelenkázni kell? És azt, hogy a kis cicikédet vagy a cumisüveget bele kell tenni a szájába? Nyugtass meg, ezek azért ugye megvannak! :)
2022. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:
48%

Köszönöm a linkeket, hasznosak voltak. Bár érdekesnek tartom hogy ugye én beszéltem a védőnővel és megkérdeztem mielőtt mi mentünk, ő semmi kivetnivalót nem talált a dologban. Persze tudom, itt gyakorin már fel lettem világositva hogy a védőnők nem tudnak semmit, hülye az összes, stb stb.

Azért durva milyen stílusa van itt egyeseknek már ne is haragudjatok. Mármint megértem, hogy én vagyok a szar anya aki konkrétan majdnem meggyilkoltam azzal a gyerekemet, hogy 3 hetesen elvittem otthonról. De azért felmerül a kérdés hogy ti a saját gyerekeitekkel is ilyen stílusban kommunikáltok, ha valamiről más a véleményetek? :D

2022. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 anonim ***** válasza:
71%

97. És te így oktatod ki a gyereked? “ Itt mindenki akkora orvos meg szakértő, szívesen olvasnám ennek a tudományos hátterét is :)”


Neked lehet nyuszika, igaz? Csak mindenki más a hülye. Amúgy senki nem mondta, hogy meggyilkoltad de nyilván drámáznod kell.

2022. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 anonim ***** válasza:

Nem, az én gyerekemmel normálisan kommunikálok (9 hónapos). Próbálom majd a helyes irányba nevelni, jó belátása legyen dolgokra és remélem megfogadja majd a tanácsaim. De mikor egy felnőtt nőnek (anyának) először értelmesen, normálisan el lett mondva hogy ki mit gondol és a többség leszavazta azt hogy elvigye a három hetes csecsemőjét, sőt még neki áll feljebb (akkor minek tette fel a kérdést?) akkor már kinyílik a bicska a zsebekben.

A másik meg hogy vannak jó védőnők persze. De szerintem az babák egészségére kiható kérdések nem éppen a védőnő kompetenciája, hanem az orvosé. Tuti vannak olyan gyerekorvosok akik azt mondják mehettek a gyerekkel közösségbe, de nekem ha ezt mondaná a gyerekorvosunk akkor sem vinném az első 6 hétben ilyen eseményre mert az anyai ösztöneim mást súgnak. De nem vagyunk egyformák.

2022. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/109 anonim ***** válasza:
60%
Azt írtam vannak idióta védőnők nem azt hogy mind szar. Kiforgatod a mondatot,mert meg akarsz sertodni. Azért nehogy már a védőnő nagyobb szaktekintely legyen mint egy magasabb pozícióju orvos a Heim Pálban... A védőnő nem idióta, de némelyik nem halad a korral és a régi,elavult dolgokban hisz.
2022. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!