Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával egynapos...

3 hetes babával egynapos kirándulás beleférhet már?

Figyelt kérdés

Visegrádra mennénk, Budapestről.

Reggel, ébredés után mennénk és késő délután érnénk haza.

27-28 fokot ír aznapra, napsütéssel.



2022. máj. 24. 19:15
 81/109 A kérdező kommentje:
Jól van, jár neked a taps! Ajándékcsomagot hová küldhetjük, hogy ennyire szipiszupi anyuka vagy?
2022. máj. 27. 09:13
 82/109 anonim ***** válasza:
91%
78 vagyok. Igen ezek szerint bunkó vagyok mert a gyerekem érdekeit nézem. Hát így vagyok én bunkó.
2022. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kezet foghattok azzal a kérdezővel aki az akkor 5 hónapos babáját akarja vinni egy zárt térben zajló koncertre. Ott is meglepődtem az anya anyasághoz való hozzáállásán.
2022. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 anonim ***** válasza:
100%
Jaj köszi jöhet az ajándékcsomag😉 kérek egy dadát aki helyettem kel fel óránként a fogfájás babához. Istenem ha megint csak 6 hetes lenne amikor csak addig volt fent amíg evett utána aludt és volt időm magamra. Most nappal 1-1 órát alszik, közben készíteni kell neki a kaját ,Éjszaka meg óránként kell mert fogzik szóval jó ha egyben alszom 1 órát. Irigyellek ezekért a nyugodt időnként és komolyan azt hiszed ez a legfarasztóbb hogy otthon kell ülni 6 hetet? 🤣🤣🤣🤣
2022. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/109 anonim ***** válasza:
94%
84-nek igaza van. Akkora pofára esés lesz még az anyaság kérdező. Elég sokan gondolják a hozzászólók közül, hogy nem való neked gyerek. A környezetedben is lesz ilyen. Csak a gyereket sajnálom.
2022. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 A kérdező kommentje:

Szomorú. :(

Kár, hogy nem igazán érdekel, ki mit gondol rólam, rólunk.

2022. máj. 27. 10:33
 87/109 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem érdekelne nem válaszolnál. Minek kérdezel ha úgyis makacs vagy? Hidd el ennél csak rosszabb lesz. Visszasírom azokat a napokat mikor egész nap csak aludt. Nem vagy rossz anya,de rém buta vagy ha nem érted hogy a gyerek miatt nem szabad kimozdulni emberek közé ( tehát nem parkba sétálni stb. Ahol nincsenek emberek). Nincs immunrendszere fogd már fel...
2022. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/109 anonim ***** válasza:
91%
De egy pökhendi nő lehetsz kérdező. Nem csoda hogy ilyen újabb generáció nevelődik fel ilyen szülők mellett.
2022. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem érdekel más emberek véleménye minek teszek fel kérdést? Én eltudtam dönteni mi a jó a babámnak idegenek segítsége nélkül is. Ha te nem, akkor viseld el a válaszokat is.
2022. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem érdekelne mások véleménye, akkor tudnál hülyeséget csinálni a gyakori nélkül is.
2022. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!