Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával egynapos...

3 hetes babával egynapos kirándulás beleférhet már?

Figyelt kérdés

Visegrádra mennénk, Budapestről.

Reggel, ébredés után mennénk és késő délután érnénk haza.

27-28 fokot ír aznapra, napsütéssel.



2022. máj. 24. 19:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te ezt már eldöntötted, csak megerősítést vártál volna a kérdésre. Akinek más volt a véleménye, azokat jól ki is osztottad.
2022. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 A kérdező kommentje:
Mi a kiosztás abban, hogy nem tűröm el szó nélkül, hogy valaki bunkó, trágár stílusban nekem támadjon? Azt ne mondd, hogy az 1. válaszoló annnyira kedves és aranyos választ írt volna, hogy hüledezni kell, amiért nem estem hasra tőle.
2022. máj. 24. 19:49
 13/109 anonim ***** válasza:
66%
Jó neked, enyém 3 hetesen 2 óránként evett, aztán persze aludt.tuti nem vinném egy teljes napra,neki az más egy másfél órás séta...a 6 hét is azért kell mert NINCS immunrendszere a babának,egy barátnő hagyján vagy családtag, de egy rakás ember közé 3 hetesen nem vinnem. Maradj a fenekeden, ez van ezt a szülinapot bebuktad,ilyen ha gyereked van....
2022. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 A kérdező kommentje:

Ő is eszik természetesen, nem is értem ezt a részét a válaszodnak. Nem terveztük éheztetni aznap.

A "teljes nap" durván 5 óra hossza lenne, és ebben az utazás is benne van.

2022. máj. 24. 19:56
 15/109 anonim ***** válasza:
95%
Jól van, hát akkor ennyi, menjetek na.
2022. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
82%
2. Vagyok, én pl szerintem korrektül reagáltam. Lehet jól érzed magad, de az a 6 hét tényleg a pihenésé kéne legyen. Olvass utána a méhsüllyedésnek.
2022. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 A kérdező kommentje:

16-os, téged hol osztottalak ki szerinted? Semmi bántót nem írtam (megjegyezném, az 1. válaszolónak sem, hiába volt egy büdös bunkó!).


Autóval megyünk, ott kiszállunk az étterem/szálloda előtt, majd pedig a teraszon ebédelnénk egyet a többiekkel (jó levegőn, nem zárt térben). Közben beszélgetés, ajándékozás, fotózkodás. Utána esetleg innánk még egy kávét és sétálnánk picit a környéken, majd jönnénk haza. Belegondolva az fárasztóbb program lenne, hogy tiptopra elkészüljek reggel.

2022. máj. 24. 20:06
 18/109 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 2 gyermekem van.

A kislányom téli baba volt. Vagyis most is ,csak nem baba már.😀

4 hetesen mentünk ki először egy jó nagy sétára. Onnantól rendszeresen. 6 hetesen mentünk először bevásárolni vele. 3 hetesen nem mentem volna. Mondjuk tudjátok ,tél volt ,komor és szürke ,hideg napok. Nem is igazán vágytam kifelé. Kivéve a napi séták..

Nem mentem volna vele 3 hetesen sehova,tömegbe,éttermébe.


Kisfiam nyári baba. ☺️

Ahogy megszületett, és jöttünk haza a kórházból a 4.napon ,nekem már kint aludt a kertben babakocsiban. 1 hetesen már mentünk sétálni. 3 hetesen mentem vele először kisboltban.. pékség stb.

Tehát nem ültünk itthon bezárva. Főleg mivel ott volt már akkor a 2,5 éves nővére. Én mégsem vittem meg magammal sok ember közé ,rendezvényre ,hangzavarba.

Bár mindketten sokat aludtak ilyen pici korban.


27-28 fok árnyékban igen. Napon 38.. ezt kalkuláld bele. Kocsiba nagyon meleg lehet. Klíma nagyon necces.. lehúzott ablak ,meg nagy huzat.. mi robbantunk már le 4 hetes kisfiammal. Aha, finom volt augusztusban az út szélén 2 gyerekkel... Na lehet emiatt vagyok ilyen borúlátó 😓😅


És nekem még azért is volt nehézkes mert oké ,hogy a kisfiam sokat aludt nappal. De amint felkelt azonnal üvöltött, persze ciciert.. Szóval én 2x is át gondoltam merre ,hova indulok el.


Én mondjuk nem is vágyódtam az elején nagyon semmilyen tömegnyomorba. Bocsi hogy így írom. Tehát ahol sokan vannak. Nagy a zaj stb.. Én annyira nyugodt voltam ,annyira lementem alfába mikor megszülettek.😀


Egy szó mint 100. Nekem azt hiszem nem férne bele mèg.

De ez nem azt jelenti ,hogy bármi baj lenne ha elmennétek. Lehet minden tök jó lesz ,tök jól fogjátok érezni magatokat. A kicsi meg végig alussza az egészet. ☺️

Te vagy az anyukája , cselekedj megérzèsed ,belátásod szerint.

2022. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 A kérdező kommentje:

Én szívesen mennék nagyon, az az igazság. Szeretem az ilyen eseményeket, a barátnőmmel is közeli a kapcsolatunk, a családját is nagyon szeretjük (ott lesznek a szülei, anyósáék is).

Férjem is látja a vívódást rajtam, ő azt is felajánlotta, hogy menjek el egyedül, lesznek addig kettesben a babával. Ha még Budapesten lenne ez az egész, akkor azt mondanám, hogy persze, de így, hogy utazni is kell 1-1 órát, annyira nem próbálnám ezt meg elsőre így.

2022. máj. 24. 20:12
 20/109 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem. 3 hetesen még a lakásunkba voltunk bekuckózva és kicsit sétálgattunk max. Én úgy érzem egy újszülött babának ez nem tesz jót. Viszont mi nem látunk bele az életetekbe és te vagy az anyja. Kicsit azt érzem te döntöttél és megerősítést vársz. Nem kell azért veled bunkózni, de én nem javaslom ezt a kiruccanást. Olyan hamar elfog röppeni ez az idő, most még az otthonotok biztonságában ismerkedjetek.
2022. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!