Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával egynapos...

3 hetes babával egynapos kirándulás beleférhet már?

Figyelt kérdés

Visegrádra mennénk, Budapestről.

Reggel, ébredés után mennénk és késő délután érnénk haza.

27-28 fokot ír aznapra, napsütéssel.



2022. máj. 24. 19:15
 51/109 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan vagyok, csak szimplán válaszolok a kettő nem üti egymást... a pincérek részéről alkalmazkodás( persze nem kapcsolták vissza a zenét egyrészt minek ha nem igénylitek, másrészt nem azt figyelték ezerrel mikor ébred föl a pici és akkormehet a zene) ,a Család meg már gondolom megszokta,hogy akkor ott egy baba és ilyenkor persze megy a másikhoz igazodás zokszó nélkül. Ez persze nem jelenti hogy élvezik is, de családon belül az ember mindig tud toleránsabb/türelmesebb/odafigyelőbb lenni.
2022. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:
0%

51!

Na jól van, azt hiszem hogy a vitának ez az a pontja, ahol felesleges tovább folytatni a beszélgetést, hiszen mások az értékrendjeink. Mi nyugodtan élveztük a családommal egymás társaságát, te pedig nyilván ebben a szituációban a zenét hiányoltad volna. Mások vagyunk, ez egyértelmű.

Biztosan neked van igazad, gondolom a pincérek azóta is ezen röhögnek hogy jött ez a bolond anyuka és kikapcsoltatta a zenét, hát hihetetlen mik vannak. Sőt tuti a családtagjaim is összesúgnak a hátam mögött, hogy elrontottam az egész szülinapot, elvégre mindenki szívesebben hallgatta volna Kis Grófót mint egymás társaságát :D

2022. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
85%

Azért azt is hozzá kell kalkulálni, hogy ha megjelenik valaki egy újszülöttel a szülinapon, akkor kb. mindenki a babával lesz elfoglalva, szóval gyakorlatilag ellopod a show-t. Szegény szülinapossal alig fognak foglalkozni, pedig ez az ő napja lenne.


Ezt úgy csak a zene/nem zene vita margójára gondoltam itt hagyom.

2022. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 anonim ***** válasza:
21%
Én nem értek egyet se a kérdezővel, se azzal, hogy pici babát családi eseményekre hurcoljunk, de te 53 is egy szánalmas ember lehetsz. Ellopja a showt a baba. Beszarok :D te egy ilyen toporzékoló 2 éves szellemi szintjén lehetsz.
2022. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 anonim ***** válasza:
85%

Még mindig nem érted. Nem izgatna a zene, azt próbáltam léírni, hogy nekem konkrétan eszembe sem jutott volna elvinni egy újszülöttet a bulira, mert egyrészt akkor elveszi a figyelmet az ünnepeltről, másrészt én is a babára figyeltem volna és az nem élvezetes, végül azért sem vittem volna mert nem akarnám hogy mások igazodjanak a kisbabámhoz.

Más értékrendünk van. Nálunk a család max szervezett volna OTTHON egy partit így eltudtam volna vonulni a babával és mindenki partizhatott volna,nalatok meg az a szokás hogy tojtok a világra az igazodjon hozzátok, sőt igazából tojtatok egy újszülött igényeire,de ez van mindenki más 🤷‍♀️

2022. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 anonim ***** válasza:
14%
55. Nem is velem veszekszel, nyugi! Annyira habzik a pici szád, hogy el sem olvasod amit írtam, hogy én azzal a hozzászólóval sem értem egyet, aki hurcolja ilyen családi eseményekre a pár hetes gyereket. De annyira belelovalod magad, hogy ilyen baromságokat találsz ki, hogy ellopja a showt. Ezt te sem gondolhatod komolyan. Amúgy ne magyarázd a bizonyítványt te írtad le így. Erre reagáltam nem a hosszú és unalmas vitátokra. :)
2022. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 anonim ***** válasza:
60%
5-ös vagyok, nem veszekszem meg csak fel sem húzom magam. Szimplán leírom mit gondolok aki ettől lényegében agybajt kap az a visszaíró anyuka, egyre idegesebb pedig írtam neki ha nemért velem egyet ne válaszoljon. Vagy csinálja azt amit ilyenkor én, kitorlom a kérdést a megvalszolt kérdések listából, problem solved...
2022. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 anonim ***** válasza:

57!

Én aztán nem vagyok ideges, érdeklődve olvasom hogy milyen furcsa emberek vannak :)

Az apósomnak volt a születésnapja, nyilván aki szeretett volna az odajött a babához, de azért ne beszéljünk már showellopásról. Szegény ember egész életében a családjának élt és aznapra sikerült az összes unokáját, gyerekét összehívni és együtt ünnepelni. Senki nem vitt el semmit, gázak vagytok ha azt hiszitek hogy egy idős ember showt akar vagy bármit

2022. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes apósom mondta hogy 6 hétig ne is vigyük át a gyereket,mert véletlenül sem.akar neki valamit átadni amíg nincs immunrendszere. El és virul pedig nem voltunk ott a szülinapján. Az én apósom gondolt az unokájának és tuti hogy ez nem yan nagy dolog. Karácsonykor úgyis összejott a család, ezért mondom mindenkinek más a fontos . Van aki a fenekén tud maradni,másnak meg fontosabb egy 600.-ik szulinap mint a kisbaba igenyei/védelme ( jisz ilyen kis korban nincs immunrendszere) persze tudom erre az jön, hogy nem is lett semmi baja stb. De erre akkor sincs garancia,hogy pont megússza. Egy ismerősöm nyuves herpesz miatt mehetett a babával a kórházba,mert egy újszülött számára ez is veszélyes. 🤷‍♀️
2022. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 anonim ***** válasza:
52%

59!

Rendben, te neveld úgy a te gyerekedet ahogyan te akarod, 6 hétig ne menjetek sehova, mi pedig élünk úgy, ahogyan mi szeretnénk.

Fel nem tudom fogni hogy minek foglalkozol ennyit idegen emberek életével :D

2022. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!