Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával egynapos...

3 hetes babával egynapos kirándulás beleférhet már?

Figyelt kérdés

Visegrádra mennénk, Budapestről.

Reggel, ébredés után mennénk és késő délután érnénk haza.

27-28 fokot ír aznapra, napsütéssel.



2022. máj. 24. 19:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 anonim ***** válasza:
85%

18as vagyok. Ha te magad is vívódsz. Miért nem engeded ezt most el? Szülinap lesz még sok. Családtagok, barátok megértik.

Összejövetelek is biztosan lesznek még. Nem ez lesz az utolsó. És később már te sem leszel bizonytalan ,hogy akkor most menjetek vagy sem.☺️ Ezt csak azért írom le ,mert olyan mintha a szív és az ész harca folyna most benned. Az eszed azt súgja talán ,hogy még túl pici ehhez. A szíved pedig azt ,hogy a fene vinné el,de szeretnék én is ott lenni a többiekkel. Tudom ,mióta az első megszületett lassan 8 éve ,millió és millió lemondással járó szituk voltak az életünkben. De sebaj ,jöttek új lehetőségek. Nem kell felni elengedni valami olyat ,amiben te magad sem vagy biztos ,hogy az jó ötlet lenne e. Ez az anyaság! Igen ,áldozattal jár.

De mint írtam , sajnos ezt nem dönthetjük el helyetted.


De ha ez megnyugtat.. A picinek maradandó károsodása biztos nem lesz ,ha elmentek egy étterembe 😀

2022. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/109 anonim ***** válasza:
90%

A 20as válaszadóval annyira egyetértek !!


Olyan hamar elmúlik ez az idő , a csecsemő ,babakor.

Élvezzètek ki ,kettesben ,otthon ,ismerjètek meg egymást. Ez csak rólatok szól. Utána ne aggódj ,annyi helyre mehettek ,és fogtok menni ,hogy már jó lesz az a kis nyugi ,ami most magától értetödő.

2022. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 anonim ***** válasza:
85%
Etetés alatt azt értem, hogy fenének van kedve 2 óránként elvonulni szoptatni. Egyébként ez a te bajod hogy TE ki akarsz szabadulni, de értsd meg emberek közé ne vidd 3 hetesen mert nincs immunrendszere vagyis egy mezei nátha is veszélyes most rá. A gyerekedért bird már ki hogy kihagysz egy szülinapot. Egy parkban való séta ahol távolságot tudsz tartani az emberektől és egy szülinapi buli( ahol boldogtalan odahajol majd hogy jaaaj decuki) két teljesen más kategória...
2022. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/109 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell otthon ülni, én sem ültem, de nekem ez azért tűnik korainak, mert ott mindenki össze fogja tapicskolni, simogatni, akár puszilgatni azt a csepp manót, akinek erre még semmi szüksége.

Persze tudom vigyázol rá, de ha meg majd azt mondod, hogy ne nyúljanak a babádhoz akkor te lesz a gonosz.

2022. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogyha emberek között vagyunk és valaki "nyomulna", simán szólok, hogy bocsi, légyszi ne. Ez általában elég szokott lenni, nem is adom kézről kézre a babát senkinek.
2022. máj. 24. 21:00
 26/109 anonim ***** válasza:
31%

Mi 4 hetesen mentünk hasonló programra, semmi baj nem volt. Kikapcsolták a hangos zenét nekünk, minden rokon megértette hogy ne másszanak a baba arcába, sőt még az egyik szobába is bemehettem szoptatni.

Minden csak kommunikáció kérdése, semmi baja nem lesz a kicsinek és legalább ti is kikapcsolódtok picit :)

2022. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 anonim ***** válasza:
90%
Te tudod,nekem rohadt fárasztó lenne folyton szólni,hogy ne hajolj fölé meg kicsi,shhh most alszik légyszíves ne nyúljatok hozzá és társai. Ez így nekem nem lenne szórakozás.
2022. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/109 A kérdező kommentje:
Eddig kétszer kellett szóljak, szóval nem olyan gyakori ez.
2022. máj. 24. 21:14
 29/109 anonim ***** válasza:
93%

Ha minden ellenérvre van csípőből válaszod, akkor nem is értem minek vergődsz itt.

Hát fogd magad, és menj el.

🤷🏻‍♀️

2022. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/109 anonim ***** válasza:
82%
26... komolyan miattatok ki kellett kapcsolni a zenét? Jó kis party pooperek vagytok.
2022. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!