Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával egynapos...

3 hetes babával egynapos kirándulás beleférhet már?

Figyelt kérdés

Visegrádra mennénk, Budapestről.

Reggel, ébredés után mennénk és késő délután érnénk haza.

27-28 fokot ír aznapra, napsütéssel.



2022. máj. 24. 19:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
100%

Mi a picúrral (nyári baba) 1 hetes kora óta sétaltatunk. Ez cirka 1,5 óra / alkalom. Mi mentünk kánikulába, fagyba, mert menni kellett. De 3 hetesen nem mentem volna vele ilyen messzire.


3 hónaposan lagizban voltunk vele, de pl. kinn a sétákat végigaludta mindig, lagziban viszont nem tudott. Lemaradtam a szertartásról, a lagzi jó részéről, mert altatni kellett meg etetni. Ha nem a párom fivérének lett volna az esküvője inkább passzolom a dolgot.

Kényelmetlen volt nekem a szitu. A vacsit is úgy tudtam megenni, hogy mindig szóltak a pincéreknek, hogy az én tányérom ne vegyék le, és miután evett mindenki és leszedték az asztalt utána vigyáztak a picire és ehettem én is.

Nekem nem volt jó tapasztalat ez. Nem olyan egy buli gyerekekkel mint nélküle. Mindig kizökkent így meg sok értelme nincs, főleg ha szabadon választható program.

2022. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
76%
3 hetesen, te jó ég... : D A lányomat akkor még csak a nagyszülei láthatták személyesen covid idején, nemhogy étterem... : D
2022. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 anonim ***** válasza:
0%

30!

Családi esemény volt, ahol a fő tevékenység a beszélgetés volt. Senkinek nem hiányzott hozzá a zene, úgy gondolom normális emberek ezt hasonlóan gondolják, de javíts ki ha tévedek ;)

2022. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/109 anonim ***** válasza:
89%
Vagy senki nem mondta megneked az igazat, mert ŐK nem akartak parasztok lenni. Tudod én se merném megmondani mert konfliktus kerülő vagyok és annyit nem ér, itt is ez lehetett. Senki nem akart az a bunkó lenni aki beszol egy kismamának ( pedig paraszt dolog elvárni hogy ne legyen zene hisz tudtad hogy ez lesz akkorminek mentél oda a babával?).
2022. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:
0%

44!

Jajj de unatkozik a gyakori népe 🤣

Felvázolnám a szituációt, hogy mi is történt. Megérkeztünk, egy étteremben volt az összejövetel, ahol csak mi voltunk. A gyerekem éppen aludt, ezért megkértem a pincért hogy legyenek szívesek kikapcsolni a zenét.

Kb 1 óra múlva felébredt a baba, nyugodtan vissza lehetett volna kapcsolni a zenét, de senki nem tette. Eleve mindenki beszélgetett, nem is vagyunk olyan táncolósok, hely sem lett volna.

Egyéb kérdés, óhaj, sóhaj? ;)

2022. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy minek kérdezted meg, ha utána csak vitatkozol a válaszadókkal, mert nem tetszik a véleményük? Felnőtt ember vagy, elvileg, azt csinálsz amit akarsz. Azért kérdezed, mert te is tudod, hogy valószínűleg nem helyes, túl korai- mondom ezt úgy, hogy mi rengeteget túrázunk, nem könnyű terepen. Persze egy kisbabával, főleg 3 hetessel más szabályok lépnek érvénybe. Én biztos nem mennék, de ez én vagyok. Nem a levegővel van a gond stb, hanem egyszerűen mindennek megvan az ideje, helye, rendje.
2022. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/109 anonim ***** válasza:
90%
Nem.kérném meg az éttermet,mert eleve tudnám,hogy ez van zajos helyre megyünk vagy elfogadom hogy így jártam vagy el sem viszem. Sose jutott ilyen eszembe,mert tudtam mit bír a gyerek,mikor van alvásideje és egyebek. Írsz egy eseményt én meg ebből talaljam ki hogy csak szűk család volt és senki más az étteremben?🤔 Ez van engem jól neveltek és nem fogok másokat ugráltatni csak mert babám van🤷‍♀️
2022. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
0%

47!

Nyugi, senki nem várta el hogy kitaláld az eseményt. Ahogyan azt sem, hogy ismeretlenül belémállj és elkezd osztani az észt.

A szokásos mondás itt is igaz, ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna;)

2022. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 anonim ***** válasza:
83%
Én nyugodt vagyok,de ha nem tetszik a válaszom ne reagálj rá. Ez van én nem várom el hogy mindenki a gyerekemhez igazodjon, sőt...
2022. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/109 anonim ***** válasza:
0%

49!

Ahhoz képest hogy nyugodt vagy folyamatosan gerjeszted a feszültséget. Már 2x leírtam a sztorit, semmilyen extra alkalmazkodásról sincs szó.

2022. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!