Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával egynapos...

3 hetes babával egynapos kirándulás beleférhet már?

Figyelt kérdés

Visegrádra mennénk, Budapestről.

Reggel, ébredés után mennénk és késő délután érnénk haza.

27-28 fokot ír aznapra, napsütéssel.



2022. máj. 24. 19:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
81%
Akkor jó szórakozást. Aztán ha felforr a gyereked feje, 20 percenként hol összekakálja magát, hol etetni kell, vagy neked kell a véres betéted cserélni hulla jó buli lesz. A hab a tortán az lesz, ha benyel valami jó kis vírust és kórházban lesztek 2 hetet. De látjuk viszket a valagad, mehetnéked van, menjél. Úgy is mindenre van válaszod, minek kérdezed akkor idegen emberek véleményét?
2022. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vagyunk azok az itthon ülök fajták, már pár hetesen vittük mindkét gyereket sétálni a közeli parkokba (téli babák), sőt kirándulni is hamar, már tavasszal mentünk. De szerintem ez a program még nem neki való, túl kicsi hozzá. Esetleg nem lenne vki, aki vigyázna rá addig?
2022. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:
79%
Én is ezen agyaltam, hogy milyen f..sza hogy a hülye anyuka miatt ne legyen hangos zene és szívja meg mindenki más😒
2022. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
47%
1-es vagyok. Na, csak eljutunk odáig, hogy akkor minek is kellett ez a gyerek. Jelen helyzet szerint egy szülinap, ahol találkozhatsz a barátnőd anyósaval jobban lázba hoz, mint az hogy otthon babázhatsz. Szülinap sok van, a gyerekedből, meg az ő egészségéből csak egy.
2022. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 A kérdező kommentje:

Igen, mindenre van válaszom, mert páran azt hiszik, hogy biztos hajnaltól éjszakáig odalennénk, a gyereket végigtapogatná a 80 éves nagyitól kezdve a pincéreken át az utolsó konyhalányig mindenki és mellé még az üvöltő hangfalak mellé tervezzük letenni aludni is.


Közben meg ilyesmiről szó sincs, nem is volt.


Lenne, aki vigyázna rá (apukája és a szüleim is). De nem tudom, hogy itthon merjem-e hagyni, nem volt még nélkülem eddig nagyon, az az igazság.

2022. máj. 24. 21:55
 36/109 A kérdező kommentje:
34-es, ne forgasd már ki a szavaimat. Köszi!
2022. máj. 24. 21:56
 37/109 anonim ***** válasza:
78%
Oké nem kell maszk de anyukám tanítványainak fele vagy azok szülei covidosak vagy influenzásak vagy hasmenéses járványon esnek át, rohadtul nem vinném a gyereket közösségbe, de figyelj viszket a feneked menj, te gyereked te dolgod.
2022. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy eldöntötted h mentek, megerősítést vártál. A többség nem menne, akármennyit magyarázkodsz is, fogadd el, te meg úgyis elmèsz
2022. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 anonim ***** válasza:
82%
Menjél, ezt már rég eldöntötted. Én nem mentem volna mikor ennyi idős volt a kicsi. Napi kb 10 órát szoptattam, volt hogy 20 percenként kért enni, hosszú az út is, immunrendszere nagyjából nulla, semmi szüksége a gyereknek egy szállodai ebédre, millió cuccot kellene elpakolni. Majd ebédelnék máskor velük egy közelebbi helyen.
2022. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/109 anonim ***** válasza:
79%

Kétszer kellett elolvasnom, hogy biztosan 3 hetes babát írtál-e a kérdésben.

Kizárt, hogy elmennék és teljesen értetlenül állok azelőtt, hogy benned egyáltalán felmerült ez kérdés. Nem rosszindulatból írom, de hidd el, még ha nem is mutatnák, ott is sokakban megütközést keltenél. Szerintem élvezd ki ezt az időszakot, fordulj befelé, éld meg a babáddal a legelső pillanatokat, mert ezekhez egyszerűen semmilyen szülinap nem érhet fel.

2022. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!