Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babával egynapos...

3 hetes babával egynapos kirándulás beleférhet már?

Figyelt kérdés

Visegrádra mennénk, Budapestről.

Reggel, ébredés után mennénk és késő délután érnénk haza.

27-28 fokot ír aznapra, napsütéssel.



2022. máj. 24. 19:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:
91%
Kiegészíteném az előbbit annyival hogy pedig én is szeretek ide oda menni, barátokkal találkozni, vásárolni, kávézni, összejöveteleket menni és 3 hónapos korától jön is velem mindenhova a fiam. Sőt 3 hónapos volt mikor újra mentem körmöshöz (most is járok rendszeresen) és fodrászhoz. Szépen vissza rázódtuk csak mostmár közösen a megszokott kerékvágásba. Persze sokkal nagyobb logisztikat igényel a dolog és már sosem lesz olyan mint régen de imádom minden egyes pillanatát a fiammal. Szóval nem kell mindenről lemondani de azért az első 6 hetet illő betartani a saját gyereked érdekében.
2022. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:

98!

Ebben mi volt a kioktatás? :D

Állítottatok valamit, én pedig kértem rá hiteles forrást

2022. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:
102. Jaj persze találd már ki, hogy nem is gúnyból írtad, hanem őszintén azt gondoltad, hogy mi mind szakértők és orvosok vagyunk. Legalább ne tagadd, mert te írtad, álszentke!
2022. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 anonim ***** válasza:

103!

Nyilván a szakértős részt nem a legjobb szándékkal gondoltam, viszont a forráskérés egy teljesen valid dolog volt. Ha már állítasz valamit, akkor azt tedd hiteles forrásra támaszkodva. Az én forrásomat csak szóban tudtam idézni, de legalább megtettem

2022. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
60%
104. Nem is a forrásra értettem nyilván. Miért lenne probléma ha valaki forrást kér? De megszoktuk tőled, imádod úgy kicsavarni a mondandónkat, hogy te legyél az áldozat, közben meg te gúnyolódsz. Amúgy a szóban hivatkozással kitörölheted a feneked. És mégegyszer senki nem azt mondta ülj otthon 3-6 hétig. Én 2 naposan sétálgattam vele, 6 hetesen mentünk útlevelet csinálni. De talán nem most van itt az ideje egy égész napos kiruccanásnak. Biztos a védőnőd sem ilyen alkalmakra gondolt, mert értelmes ember nem javasol ilyet. Na tessék ebből is kanyaríthatsz valamit amin mártírkodhatsz!
2022. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 anonim ***** válasza:

105!

Fogok is, látom villámgyorsan válaszolgatsz, irigylem hogy ennyi időd van ;)

Viszont azt gondolom hogy kíméljük meg a gyakori népét ettől, egyértelmű hogy ez az egész csak téged szórakoztat. Írj rám privát üzenetben, ne itt rontsuk a levegőt, ezek már úgyis lefutott körök, csak te nem tudod túltenni magad rajta, mert mindig ugyanazokat a 100x megbeszélt dolgokat hozod fel.

Várom az üzenetedet ;)

2022. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 anonim ***** válasza:
0%
106. Jesszus! Dehogy akarok veled privátban beszélgetni. Ez meg elég bugyuta dolog, hogy válaszolok, ugyanazon az oldalon vagyunk. Miért nem a kis porontyaid körül ugrálsz, miért itt válaszolgatsz? Anyám. Ha nincs több mondandód, szia!
2022. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd a hölgy szerint a védőnő nagyobb szakértő mint a Heim Pál doki. Ez az IQ szint bőven elég arra,hogy ne vedd komolyan 😅
2022. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:

107!

Köszönöm, az értelmi színvonalad itt mindent el is mondott: "Miért nem a kis porontyaid körül ugrálsz"

Az oké, hogy velem és a gondolkodásommal problémád van, de mi köze ehhez a gyerekemnek? Miért kell egy ilyen szóval degradálni őt? Eleve itt vagyunk egy gyermeknevelési fórumon és meg mersz engedni magadnak ilyen stílust, amikor gyerekekről beszélsz?

Azt hiszem én akkor itt befejeztem, nem méltatlak tovább semmire.

Mindennek ellenére én szép estét kívánok neked, foglalkoznom kell a GYERMEKEMMEL, felénk "szaranyaföldön" így hívják a babákat ;)

2022. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!