Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőm megszólt ma! Jogos volt?

Barátnőm megszólt ma! Jogos volt?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos babám,neki egy 2 évese.Beszéltünk ma telefonon és mondtam neki,hogy jövünk megyünk.És óvatosan,de megkérdezte,hogy jó e az a gyereknek ha cibálom 40 fokba.Mondtam neki,hogy én nem bírok itthon ülni,azért mert meleg van.Ők ilyenkor csak akkor mozdulnak ki ha muszáj...én meg is vesznék ha otthon kéne kuksolnom.Mondjuk Ők télen nagyon hidegben sem mennek,én akkor is viszem a babám.Többször voltunk már nyaralni is férjemmel,és a babám anyumnál volt addig.Ő meg még soha nem hagyta ott mamánál éjszakára a gyerkőcöt.Mi jövünk megyünk,csavargunk ,vásárolgatunk.Igaza volt,hogy ezt megkérdezte?

2012. jún. 20. 20:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen melegben inkább mi is itthon vagyunk, pedig én se szeretek itthon lenni egész nap.
2012. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
Nem,mert kevés is volt a tejem,meg kövezettek meg,de így nekem kényelmesebb is...(tudom,hogy ez ronda dolog,de nem szeretek hazudni)
2012. jún. 20. 21:12
 13/63 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ..Ha egész nap úton vagy, mert nehogy már otthon ülj, akkor gáz. Ha mondjuk 1-2 óra, szerintem nem vészes. Nyilván babakocsiban viszed, árnyékolóval, bekenve, innivalóval. De arra figyelj, hogy arrafele menj, ahol tudod árnyékban tolni, és nap véletlen sem érje.

Az ott alvás: ha ennyire megbízol a szüleidben, és nekik sem teher, miért ne? Inkább töltődjön fel anyuka néha és kapjon babája egy nyugodt anyukát, minthogy minden mellett ülj, de feszülten, idegesen. Feleség is vagy, nő is vagy, igen is lehet egy egy estére nélkülözni a picit, főleg ha megbízható "dadusaitok" vannak. Nem ítélem ezt el, azt inkább, aki isten ments, hogy rábízza a babáját másra, de szenved a depitől, az otthonüléstől, hogy a férjével elhidegültek egymástól stb. (akinek nem inge...)

2012. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
91%

hát mi sem megyünk szinte sehova...tegnap du.4kor átsétáltunk anyumékhoz(10 percre laknak)de kibírhatatlan volt...kisfiam(20 hónapos) még jobban bírná talán,én viszont 14 hetes terhesen,rosszullétekkel,meg sem mozdulnék egész nap, ha nem kéne.

Amúgy a meleg mellett én is inkább a sugárzás miatt nem megyek ki.


Nem,nem kell megállnia az életnek attól még, hogy gyerek születik, de szerintem az anyukának igenis tudnia kell háttérbe szorítani az igényeit, ha muszáj.

2012. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
De mi megyünk egész nap :(,kocsival főleg...bevásárló központokba,fodrász,szoli stb.Mindig jön velem,csak ha dolgozni megyek(férjem irodájába),akkor van anyumnál...ez heti 3-4 nap...
2012. jún. 20. 21:17
 16/63 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez kamu kérdés.
2012. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:

Kisfiam fél11-5 között nincs kint de én is kiviszem az udvarra vagy sétálni,14 hónapos folyton ki akar menni.Tényleg nem áll meg az élet,attól hogy gyerek van,én is hagytam már anyukámra anyósomékra nagyon sokszor egy napra fél napra,dolgunk volt a párommal,sokszor elmegyünk kikapcsolódni kettesben is és külön külön is nincsen ezzel semmi baj.Mi is sokat mászkálunk,mászkáltunk eddig is.

Kicsit irigykedik rád ez biztos, de 11-4 óra között abszolút nem jó kint lenni még egy felnőttnek sem.

2012. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
92%

Én is jövős menős vagyok, folyton úton vagyok a két gyerekkel, de már 3 napja csak annyira húztuk ki a lábunkat, hogy délelőtt elugrottunk kocsival a közeli zöldségeshez és ennyi. Már én is majd megbolondulok itthon, de a gyerekeket nem teszem ki semminek. Így is nyűgösek, egész nap álmosak, fáradtak, nem még húzni vonni őket, hogy lehetőleg teljesen kiakadjanak! Pedig annyira nem kicsik, 4 éves és 1,5 éves.


De ennek számomra is kamu szaga van, bár vannak ilyenek, sógornőm is otthon hagyta 4 hónaposan a kicsit 1 hétre bébiszitterre, mert neki ki kellett pihenni a szülést és apával foglalkozni. no comment,... a gyerek áldozatokkal lemondásokkal jár, nem lehet csak úgy dobálni, lepasszolni ha nyaralni támad kedvünk. Pláne nem egy pár hónapost

2012. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
41%
Tervezett baba? Mennyi idős vagy?
2012. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
88%

fodrász...szoli..nem akarok szoptatni mert nekem így kényelmesebb...itthon hagyom a babát 1 hétre...

pffffff.ne haragudj!

én is miss pícsa voltam (póthaj,műköröm platform cipő szoli konditerem stb)de amióta szültem nekem nem ezek a legfontosabb dolgok....mert ha még azt írtad vna hogy baba foglalkozásra viszed...

2012. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!