Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőm megszólt ma! Jogos volt?

Barátnőm megszólt ma! Jogos volt?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos babám,neki egy 2 évese.Beszéltünk ma telefonon és mondtam neki,hogy jövünk megyünk.És óvatosan,de megkérdezte,hogy jó e az a gyereknek ha cibálom 40 fokba.Mondtam neki,hogy én nem bírok itthon ülni,azért mert meleg van.Ők ilyenkor csak akkor mozdulnak ki ha muszáj...én meg is vesznék ha otthon kéne kuksolnom.Mondjuk Ők télen nagyon hidegben sem mennek,én akkor is viszem a babám.Többször voltunk már nyaralni is férjemmel,és a babám anyumnál volt addig.Ő meg még soha nem hagyta ott mamánál éjszakára a gyerkőcöt.Mi jövünk megyünk,csavargunk ,vásárolgatunk.Igaza volt,hogy ezt megkérdezte?

2012. jún. 20. 20:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Akkor én felelőtlen vagyok, legalábbis szerinted - utolsó válaszoló. A fiam 14 hónapos és egyszer 1 éjszakát, egyszer pedig két éjszakát aludt ott a nagymamánál - sajnos már 6 hónapos kora óta nem szopott, elapadt a tejem :(. Zárójelben jegyzem meg, ha még mindig szoptattam volna, akkor nem aludt volna ott. Nagyon kiegyensúlyozott baba, biztosak voltunk benne, hogy nem lesz gond, és nem is volt. Nagyon jól érezte magát.
2012. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
57-es vagyok, akit leszóltatok és az előző választ is én irtam, amit lepontoztatok. Igen, én a 2 között helyezekedem el. Pl nem hagytam még senkire a babámat éjszakára és bnem is tervezem egy darabig még.
2012. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Ha hiszitek ha nem, ez jóval gyakoribb, mint azt sokan gondolnátok.

Van ismerősöm, aki a 3 hetes babával a novemberi ónos esőben másfél órát bkv-zott, mert fodrászhoz akart menni, és neki csak a város másik végén lévő szalon felel meg.

Ugyan ez az ismerősöm a kb. 9 hónapos gyerekkel ment el az egyik több napos fesztiválra. Beteg gyerekkel utazott külföldre nyaralni, rendszeresen a nagymama vigyáz a gyerekre születése óta (több napig). Bölcsibe adták a kisfiút 1,5 évesen, pedig nem is dolgozik (magán), és most próbálkoznak a második gyerekkel. Úgy gondolja, hogy a gyereknek kell hozzájuk alkalmazkodni, nem fordítva.


Én sem így nevelem a gyerekeimet, Ő meg úgy "rontja el" a sajátját, ahogy akarja.

2012. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!